10 بهترین افزونه کروم برای ChatGPT

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظر خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت (با کمال میل) به شما پاسخ خواهیم داد.

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم. آنجا میبینمت؟

ChatGPT Writer یک افزونه کروم بسیار جالب برای حرفه ای هایی است که به صورت روزانه از جیمیل برای مدیریت ایمیل های حرفه ای (یا شخصی) خود استفاده می کنند.

ChatGPT برای Google یک افزونه کروم است که به شما امکان می دهد پاسخی از ChatGPT را مستقیماً در نتایج جستجوی Google در سمت راست نتایج جستجو اضافه کنید.

اکثر آنها کاملا رایگان هستند. با این حال، برخی گزینه های پیشرفته را از طریق اشتراک پولی ارائه می دهند.

آیا برای استفاده از این افزونه ها به یک حساب ChatGPT Plus نیاز دارم؟

برنامه افزودنی رسمی از تمام زبان های اصلی پشتیبانی می کند و می توان از صفحه اصلی ChatGPT استفاده کرد.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

9- TweetGPT

TweetGPT - افزونه کروم
نمای کلی TweetGPT در توییتر

این برنامه افزودنی دسترسی رایگان به صدها درخواست مختلف برای کارهای مختلف را فراهم می‌کند: از ایجاد یک مقاله کامل، تا بازنویسی متن به‌گونه‌ای که به نظر می‌رسد توسط یک انسان نوشته شده است، تا کارهای خاص‌تری مانند تولید برچسب‌های عنوان یا توضیحات متا.

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

هنگامی که ChatGPT Writer فعال می‌شود، به‌طور خودکار آخرین ایمیل دریافتی را بازیابی می‌کند، سپس کاربر فقط باید یک درخواست بنویسد تا او را در پاسخ به نوشتن راهنمایی کند.

گفتگو با ChatGPT یک افزونه جالب برای دسترسی به ChatGPT برای افرادی است که ترجیح می دهند از گفتار به جای صفحه کلید برای نوشتن درخواست های خود استفاده کنند. این برنامه افزودنی با کاربری آسان به شما امکان می دهد با استفاده از میکروفون خود با ChatGPT صحبت کنید. سپس این ابزار گفتار را به متن تبدیل می کند و پاسخ های صوتی تولید شده توسط هوش مصنوعی را ارائه می دهد.

خیر، هر حسابی می‌تواند از این افزونه‌ها با نسخه رایگان ChatGPT استفاده کند. برای برخی، به دلیل اتصال تضمین شده به سرویس و همچنین دسترسی به GPT-4، استفاده از آنها با یک حساب پریمیوم ساده تر خواهد بود.

برنامه افزودنی نکات و ایده های کلیدی را از مقاله یا رونوشت ویدیویی استخراج می کند تا بتوانید ایده ها و مفاهیم اصلی را بدون نیاز به تماشا یا خواندن کل مقاله به تصویر بکشید.

در انتظار ورود افزونه هایی که مستقیماً در راه حل ادغام شده اند، عملکرد این ربات چت با هوش مصنوعی به لطف ادغام برنامه های افزودنی کروم که توسط توسعه دهندگان شخص ثالث توسعه یافته اند، کارآمدتر است.

4- YouTubeDigest

YouTubeDigest - افزونه Chrome
مروری بر نحوه عملکرد YouTubeDigest به طور مستقیم در YouTube

افزونه همچنین به شما امکان می دهد متن تولید شده را کپی کنید یا آن را به PDF، DOCX یا متن ساده صادر کنید.

5- ChatGPT برای گوگل

ChatGPT برای Google - افزونه Chrome
مروری بر نحوه عملکرد ChatGPT برای Google در نتایج جستجوی Google
این ابزار امکان وارد کردن قدرت ChatGPT را مستقیماً به جیمیل یا هر وب میل دیگری می دهد.

هنگامی که این چند پارامتر تأیید شد، یک دکمه جدید “Summarize” در ویدیوهای YouTube ظاهر می شود. هنگامی که این دکمه کلیک می شود، خلاصه به تعداد گلوله ها یا پاراگراف های تعریف شده در پارامترها تولید می شود.

برای YouTube، این عملیات کاملاً شبیه به YouTubeDigest است.

8- مونیکا

AIPRM برای ChatGPT یکی از پرکاربردترین افزونه های کروم در ترکیب با ربات OpenAI است.

این برنامه افزودنی 3 راه برای جستجوی اطلاعات در وب ارائه می دهد:

  • بازیابی اطلاعات از لیستی از نتایج جستجو (شما می توانید تعداد نتایج را برای تجزیه و تحلیل تعریف کنید).
  • استخراج اطلاعات از یک URL واحد (فقط از دستور /page استفاده کنید: سپس URL را برای استفاده به عنوان منبع قرار دهید).
  • استخراج اطلاعات از نتایج جستجو با اجبار یک منبع اطلاعاتی (با استفاده از دستور /site: و سپس URL سایت منبع برای استفاده).

در تقاطع هوش مصنوعی و مرور اینترنت، ChatGPT OpenAI به یک ابزار ضروری تبدیل شده است. برای کمک به کاربران برای استفاده حداکثری از این فناوری، تعدادی افزونه Chrome مرتبط با ChatGPT ایجاد شده است. در این مقاله، ما لیستی از 10 بهترین افزونه ChatGPT برای کروم را برای شما آورده ایم که می توانند نحوه مرور وب و استفاده از فناوری GPT OpenAI را تغییر دهند.

کافیست روی دکمه خلاصه روی تصویر کوچک ویدیویی که به آن علاقه دارید کلیک کنید تا خلاصه ای سریع از محتوای آن دریافت کنید. پسوند برای مقالات به همین صورت عمل می کند.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

این یک راه جایگزین جالب برای استفاده از ChatGPT به لطف فناوری‌های تشخیص گفتار و تبدیل متن به گفتار Google Chrome است.

7- یوتیوب و خلاصه مقاله پشتیبانی شده توسط ChatGPT

یکی از معایب اصلی ChatGPT حتی امروزه عدم دسترسی آن به اطلاعات اخیر است.

مونیکا یک دستیار مجازی چند منظوره واقعی با هوش مصنوعی است. این دستیار که همیشه در سمت راست ویندوز شما قابل دسترسی است، می‌تواند به شما در ترجمه متون، ترکیب متون طولانی، توضیح کلمات ناشناخته یا حتی در کارهای نوشتن (مقالات وبلاگ، ایمیل‌ها و پست‌ها در شبکه‌های اجتماعی) به شما کمک کند. بسیاری از دستورات از پیش تعریف شده در رابط موجود هستند تا در زمان استفاده از آن صرفه جویی کنند.

3- ChatGPT Writer

نویسنده ChatGPT - افزونه Chrome
مروری بر نحوه عملکرد ChatGPT Writer در Gmail

با ظهور افزونه‌های جدید کروم که هر هفته برای استفاده از GPT-3 و GPT-4 ظاهر می‌شوند، بسیاری از حرفه‌ای‌ها احساس غمگینی می‌کنند و دیگر نمی‌توانند تشخیص دهند. بهترین افزونه های گوگل کروم برای ChatGPT چیست.

تاثیر قابل توجه ChatGPT بر بهینه سازی بهره وری متخصصان دیجیتال مارکتینگ و سئو به صورت روزانه به خوبی ثابت شده است!

2- AIPRM برای ChatGPT

AIPRM chatGPT - افزونه Chrome
مروری بر رابط جستجوی AIPRM در ChatGPT را درخواست می کند

دومی این امکان را به شما می دهد تا به روشی جالب نتایج جستجوی ارائه شده به طور طبیعی اما موتور جستجوی شماره 1 در جهان را تکمیل کنید.

8- Talk-To-ChatGPT

با GPT - افزونه Chrome صحبت کنید
نمای کلی رابط Talk to GPT در ChatGPT

YouTubeDigest یک افزونه رایگان کروم است که از هوش مصنوعی ChatGPT برای تولید خلاصه ویدیوهای YouTube با استفاده از رونوشت های تولید شده خودکار بدون نیاز به پخش کل ویدیو توسط کاربر استفاده می کند.

قبل از ترک…

در این مقاله به شما پیشنهاد می کنیم یک انتخاب 10 بهترین (و مفیدترین). بیا بریم !

1- WebChatGPT

WebChatGPT - افزونه Chrome
پیش نمایش WebChatGPT تعبیه شده در رابط ChatGPT

در تنظیمات افزونه، می توانید بین چند نوع خلاصه (فهرست گلوله، پاراگراف، …) و طول این خلاصه ها انتخاب کنید. سپس می توانید زبان خلاصه را انتخاب کنید.

اگر بتوان این مشکل را تا حدی با کپی و چسباندن اطلاعات زمینه خبری در درخواست اصلاح کرد، یک افزونه کروم وجود دارد که اجازه می‌دهد از محتویات نتایج جستجو در پیام‌های خود استفاده کند: WebChatGPT.

اگر این مقاله در بهترین افزونه های گوگل کروم برای ChatGPT شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

TweetGPT یک برنامه افزودنی کروم است که برای کمک به شما در نوشتن توییت طراحی شده است. این به طور مستقیم در رابط برای نوشتن یک توییت ادغام می شود و به شما امکان می دهد از بین بسیاری از آهنگ های مختلف انتخاب کنید.

10- ChatGenie برای ChatGPT

در نسخه رایگان آن می توانید 30 پرس و جو در روز انجام دهید.

ChatGenie برای ChatGPT یک برنامه افزودنی کروم است که دسترسی سریع به رابط ChatGPT را از هر صفحه وب فراهم می کند. با فعال شدن این برنامه افزودنی، جلسات ChatGPT شما برای مدت طولانی تری فعال نگه داشته می شوند، زیرا دومی به طور منظم ابزار را پینگ می کند، بنابراین شما نه تنها در دسترسی به رابط ساده شده بلکه در زمان صرفه جویی در زمان صرفه جویی می کنید زیرا نیازی به ورود مجدد دائم به OpenAI خود ندارید. حساب.

سوالات متداول درباره برنامه های افزودنی Chrome برای ChatGPT

آیا این افزونه‌های Chrome برای ChatGPT رایگان هستند؟

YouTube و خلاصه مقاله با استفاده از ChatGPT یک افزونه رایگان کروم است که از قدرت ChatGPT OpenAI بهره می‌برد تا خلاصه‌ای سریع و دقیق از ویدیوها و مقالات وب YouTube به شما ارائه دهد.