10 ترند برای تماشا در سال 2023

تجربه مشتری… اگر به شما بگوییم که یک عنصر کلیدی برای موفقیت کسب و کار شما است، ما چیزی به شما یاد نمی دهیم.

اگر به دنبال تعریفی دقیق از تجارت اجتماعی هستید، روی این مقاله کلیک کنید. تعریف، مزایای شرکت ها و نمونه هایی از شرکت هایی که از آن استفاده می کنند را خواهید یافت!

6- ارزش طول عمر مشتری را به حداکثر برسانید

آیا دیگر آرزو نمی کنید که وظایف خاصی را انجام ندهید، زیرا آنها شما را غنی نمی کنند؟ خوب اقدام کنید و آنها را برون سپاری کنید یا به نرم افزار بسپارید!

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)

تصویر برند اجازه می دهد ایجاد کمپین های ارتباطی و بازاریابی منسجم.

برای تجارت الکترونیک، استفاده از هوش مصنوعی به عنوان مثال می تواند به شما اجازه دهد مبادلات را ساده کنید و اطلاعات اضافی زیادی را به مشتریان ارائه دهید.

این روند به روند قبلی می پیوندد، زیرا در نظر گرفته شده است تقویت ارتباط بین مشتری و شرکت.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

برون سپاری و اتوماسیون (به لطف نرم افزار اختصاصی) به شما این امکان را می دهد تا از شر وظایف با ارزش افزوده پایین خلاص شوید وقت خود را به ماموریت هایی اختصاص دهید که باعث ارتعاش شما می شوند یا جالب تر خواهند بود برای بهره وری کسب و کار شما!

بنابراین وفاداری این امکان را فراهم می کند ایجاد رابطه با مشتری، بلکه از محدود کردن هزینه های کسب و کار.

برند عشق
وفاداری مشتری ضروری است

3- از تصویر برند خود مراقبت کنید

پاداش: این باعث صرفه جویی در پول شما می شود

10- تا حد امکان از کانال های بیشتری استفاده کنید

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

Omnichannel باید به طور جدی مورد توجه قرار گیرد، اگر قبلاً چنین نیست، زیرا اجازه می دهد a یکسان کردن سفر مشتریو در نتیجه بهبود آن، که در نتیجه مشتری را تشویق می کند تا شما را توصیه کند و برای خرید بعدی بازگردد.

هرچه کانال های بیشتری داشته باشید، احتمال بیشتری وجود دارد که مخاطبان خود را گسترش دهید و پیام خود را تا حد امکان به افراد بیشتری برسانید.

هر چه مصرف کننده از خدماتی که یک شرکت به او ارائه می دهد رضایت بیشتری داشته باشد، احتمالاً پول بیشتری برای آن خرج می کند. به همین دلیل است که در سال 2023، مهم است که همه چیز را در جای خود قرار دهیم این ارزش طول عمر مشتری را به حداکثر برسانید.

7- روی ایجاد تجربه مشتری سرمایه گذاری کنید

این انعطاف پذیری و سازگاری یکی از کلیدهای موفقیت کسب و کارها در سال 2023 است. توانایی پاسخگویی به نیازهای مشتریان، تکامل درخواست های آنها هر چه باشد و بدون نیاز به یک دوره طولانی مدت، شما یک مزایای رقابتیدر سایر مشاغل

5- تجارت اجتماعی را در نظر بگیرید

شما مدام در مورد فن آوری های جدید، هوش مصنوعی، متاورس می شنوید… به این دلیل است که این فناوری ها واقعاً می توانند به شما کمک کنند کارآمدتر باشید!

راه های زیادی برای متعهد شدن به احترام به محیط زیست وجود دارد: اصلاح روش تحویل، مشارکت با سازمان ها، اهدای بخشی از درآمد خود به یک انجمن، انتخاب یک میزبان وب زیست محیطی و غیره.

2- ایجاد وفاداری مشتری

بنابراین مشتریان می توانند برند را از طریق ارزش ها، ایده ها و پروژه ها شناسایی کنند. خواهند داشت به طور طبیعی تمایل بیشتری به نزدیک شدن به یک برند متعهد دارندو خریدها طبیعی تر و مکرر خواهند بود.

4- انعطاف پذیر باشید

منبع

همچنین می‌توانید بهترین پست‌های ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود قرار دهید (مثلاً Feedly)).

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم. آنجا میبینمت؟

ما نمی توانیم آن را به اندازه کافی بگوییم مصرف کنندگان به طور فزاینده ای در مورد مسائل زیست محیطی نگران هستند و زمانی که پای تعهدات شرکتی به میان می آید، آنها به طور فزاینده ای خواستار هستند.

آیا کسب و کاری را اداره می کنید و به دنبال نکاتی در مورد چگونگی موثر بودن در سال جاری هستید؟ شما به جای مناسب آمده اید! ما قصد داریم 10 روند اصلی را برای تضمین موفقیت کسب و کار خود در سال 2023 به شما معرفی کنیم.

اعتماد مشتری
روند تجارت برای سال 2023

10 روند خرده فروشی که باید برای سال 2023 تماشا کنید

1- به محیط زیست اهمیت دهید

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظر خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت (با کمال میل) به شما پاسخ خواهیم داد.

برای سال آینده به آن اهمیت بیشتری بدهید! شما فقط مزایایی را خواهید دید.

میدونی تجارت انعطاف پذیر ?

قبل از ترک…

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

اگر این خبر در 10 روند کلیدی خرده فروشی برای سال 2023 شما آن را دوست داشتید، در اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و برای مشترک شدن در خبرنامه بازاریابی دیجیتال ما (روزانه یا هفتگی) برای دریافت مقالات تماشای بعدی ما.

ایجاد تصویر برند قوی به شرکت این امکان را می دهد برجسته شدن از رقبای خود، ضمن ارائه محصولات و خدمات مطابق با ارزش های خود.

پس از معاملات انعطاف پذیر، شاید ارزش بررسی آن را داشته باشد تجارت اجتماعی.

تأثیرگذاران اخبار
تجارت اجتماعی

ارزش طول عمر مشتری به شما امکان می دهد تخمین بزنید که یک مشتری در طول سفر خود با شرکت چه سودی ایجاد می کند و بنابراین “ارزش” او را برای شرکت بدانید.

بیش از هر زمان دیگری، در سال 2023، مشتریان باید با کسب و کارها ارتباط برقرار کنند که به آنها محصولات می فروشند. آنها به دنبال “روابط پایدار” هستند.

توانایی درک تغییرات در مصرف و انطباق با آنها با اصلاح پیشنهاد و خدمات آن است.

برای مثال، در تجارت خود می توانید از واقعیت افزوده استفاده کنید به منظور غوطه ور کردن مشتریان در قلب یک تجربه.

اینها فقط دو نمونه از بین بی نهایت احتمالات هستند… بگذارید تخیل شما بیدار شود!

9- از شر وظایف کم ارزش خلاص شوید

اما وفاداری فقط برای مشتریان سودمند نیست. آیا از هزینه های انجام شده برای جذب مشتری اطلاع دارید؟ سال گذشته، این هزینه ها به میزان قابل توجهی افزایش یافت و به 29 دلار در هر خرید رسید. این سرمایه‌گذاری‌ها برای شرکت‌هایی که هر علاقه‌ای به آن دارند، سودآور نیست مشتریان فعلی خود را حفظ کنند.

8- از تکنولوژی استفاده کنید