20 مرحله کلیدی که باید برای موفقیت (خوب) دنبال کرد کدامند؟

اینجاست ده مرحله کلیدی که باید برای انجام یک کار خوب دنبال کنید طراحی مجدد وب سایت تا ترافیک موتورهای جستجو مانند گوگل را از دست ندهید :

 1. اهداف روشنی را برای طراحی مجدد سئو سایت تعیین کنید و مطمئن شوید که کل تیم (نه فقط سئو) در یک صفحه هستند. این ممکن است شامل اهدافی مانند بهبود تجربه کاربر، افزایش نرخ تبدیل یا ارتقاء فناوری مورد استفاده برای سایت باشد.
 2. تجزیه و تحلیل عمیق سایت فعلی خود را انجام دهید تا نقاط قوت و ضعف سایت خود را از نظر عملکرد، تجربه کاربری و SEO درک کنید.. این ممکن است شامل بررسی ترافیک، نرخ پرش، و داده‌های نرخ تبدیل، و همچنین اجرای تست‌های قابلیت استفاده و عملکرد باشد.
 3. یک طرح دقیق برای طراحی مجدد وب سایت ایجاد کنیدبا در نظر گرفتن اهداف تعیین شده و نتایج تحلیل اولیه سئو. این ممکن است شامل درخت سایت جدید، ویژگی‌های جدید یا زیبایی‌شناسی جدید برای سایت باشد. اطمینان حاصل کنید که این طرح نیازهای کاربر و الزامات SEO را در نظر می گیرد.
 4. برای مدیریت تغییرات URL، یک خط مشی تغییر مسیر 301 را اجرا کنید که ممکن است در طول طراحی مجدد ایجاد شود. این کار کاربران و موتورهای جستجو را به صفحات صحیح هدایت می کند تا از دست دادن ترافیک به حداقل برسد.
 5. آزمایشات محیطی را انجام دهید تا مطمئن شوید که سایت جدید به درستی کار می کند قبل از راه اندازی آن به تولید (برخط). این ممکن است شامل تست عملکرد، بارگذاری و قابلیت استفاده برای اطمینان از سریع، قابل اعتماد بودن و استفاده آسان سایت باشد.
 6. برای جلوگیری از سردرگمی کاربران و موتورهای جستجو، طراحی مجدد سایت را با استفاده از رویکرد “نرم” اجرا کنید. این ممکن است شامل در دسترس قرار دادن سایت جدید در کنار سایت موجود برای یک دوره زمانی (از طریق تست A/B) باشد تا به کاربران و موتورهای جستجو اجازه دهد به تدریج به آن عادت کنند و همچنین تفاوت عملکرد بین سایت قدیمی و سایت را اندازه گیری کنند. وب سایت جدید
 7. طراحی مجدد سایت را به طور گسترده با مخاطبان خود در میان بگذارید تا کاربران را از تغییرات ایجاد شده و نسخه جدید سایت مطلع کنید.. این ممکن است شامل اعلان‌های رسانه‌های اجتماعی، کمپین‌های ایمیلی، یا به‌روزرسانی‌های وبلاگ باشد تا مردم از تغییرات آتی مطلع شوند.
 8. با اطلاع رسانی به کاربران جدید، تجربه کاربری در سایت جدید را بهینه کنید، هنگامی که برای اولین بار از سایت جدید بازدید می کنند، تغییرات خاصی بر اساس صفحاتی که در آن هستند ایجاد می شود. این به آنها کمک می کند تا با سایت و هر ویژگی جدید آشنا شوند. این می تواند از طریق ارائه یک پرسش متداول اختصاصی، ایجاد یک ربات چت کمکی یا ارائه یک سیستم چت آنلاین انجام شود.
 9. راه اندازی یک سیستم آموزشی تعاملی برای شروع کار با وب سایت جدید با پنهان کردن بخش های خاصی از سایت و اضافه کردن نظرات به طور واضح و مختصر و توضیح بخش های مختلف و عملکردها. گوگل و سایر موتورهای جستجو نسبت به زمان ماندگاری SEO و pogosticking (نرخ بازگشت سریع در SERP ها پس از کلیک بر روی پیوندی از نتایج جستجو) بسیار حساس هستند. بنابراین لازم است اطمینان حاصل شود که زمان صرف شده در صفحه وب تا حد امکان مهم است.
 10. یک استراتژی PR یا کسب بک لینک را اجرا کنید تا به موتورهای جستجو نشان دهید که سایت شما در حال “احیای” است و بنابراین همچنان مرتبط، مفید و محبوب است.

قبل از خروج از…

آیا قصد دارید وب سایت خود یا شرکت خود را دوباره طراحی کنید؟ در اینجا یک مرور کلی از 10 مرحله کلیدی وجود دارد که باید دنبال کنید تا طراحی مجدد به آرامی انجام شود و کمترین مشکل ممکن را از نظر از دست دادن ترافیک SEO و کاهش احتمالی نرخ تبدیل داشته باشید (مخصوصاً برای یک سایت تجارت الکترونیک یا قابل استفاده است. یک سایت ویترین با گزینه تماس / قرار ملاقات).

طراحی مجدد وب سایت

10 مرحله کلیدی برای انجام یک بازنگری فنی و گرافیکی خوب یک وب سایت:

اینجاست 10 مرحله اصلی که باید در طول طراحی مجدد فنی و گرافیکی یک وب سایت دنبال کنید :

 1. تعیین اهداف و اهداف : مهم است که اهداف طراحی مجدد، اهداف مورد نظر و معیارهای موفقیت را قبل از شروع پروژه به وضوح تعریف کنید.
 2. تجزیه و تحلیل موجود : لازم است تحلیلی عمیق از سایت فعلی، عملکرد و محتوای آن انجام شود تا نکات قابل بهبود و فرصت های مورد استفاده شناسایی شود.
 3. توسعه طرح بازطراحی : پس از مشخص شدن اهداف و اهداف، باید با در نظر گرفتن عناصر فنی و گرافیکی قابل اجرا، برنامه ریزی دقیقی برای طراحی مجدد سایت تهیه شود.
 4. اجرای طرح مهاجرت : برای جلوگیری از از دست دادن سئو و ایجاد اختلال در بازدیدکنندگان، مهم است که یک برنامه مهاجرت موثر برای انتقال یکپارچه محتوا از سایت فعلی به سایت جدید داشته باشید.
 5. انتخاب ابزار و فناوری : انتخاب ابزارها و فناوری های مناسب برای اجرای طراحی مجدد، با اطمینان از کارآمد بودن، مقیاس پذیر بودن و مطابق با نیازهای پروژه ضروری است.
 6. اجرای مدل ها و نمونه های اولیه : توصیه می شود قبل از شروع به ساخت سایت، مدل ها و نمونه های اولیه را برای آزمایش گزینه های مختلف طراحی و ناوبری بسازید.
 7. توسعه وب سایت : پس از تأیید اعتبار مدل ها و نمونه های اولیه، زمان شروع توسعه سایت با رعایت مشخصات تعیین شده در طرح طراحی مجدد است.
 8. تست‌ها و اعتبارسنجی : مهم است که سایت را در شرایط واقعی آزمایش کنید تا مطمئن شوید که به درستی کار می کند و برای موتورهای جستجو بهینه شده است.
 9. پخش زنده و راه اندازی : پس از توسعه و تست سایت، زمان آن فرا رسیده است که آن را آنلاین کرده و با اطلاع بازدیدکنندگان و شرکا از طراحی مجدد، آن را به صورت رسمی راه اندازی کنید.
 10. نظارت و بهینه سازی : توصیه می شود عملکرد سایت را زیر نظر داشته باشید و بهینه سازی های منظم را برای بهبود ارجاع و نرخ تبدیل آن انجام دهید.

10 مرحله کلیدی برای از دست ندادن ترافیک سئو با طراحی مجدد وب سایت چیست؟

این مقاله توسط leptidigital به عنوان بخشی از مشارکت حمایت شده با Tactee نوشته شده است

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

قبل از اینکه به شما اجازه دهید به سمت مقالات جدید (یا افق های جدید) حرکت کنید، در اینجا خلاصه ای کوچک از نکات ضروری برای انجام یک طراحی مجدد وب سایت خوب (تجارت الکترونیک یا ویترین) به یاد داشته باشید:

 • اهداف روشنی را برای طراحی مجدد سایت تعیین کنید و مطمئن شوید که کل تیم در یک صفحه هستند.
 • تجزیه و تحلیل عمیق سایت فعلی خود را انجام دهید تا نقاط قوت و ضعف سایت خود را از نظر عملکرد، تجربه کاربری و SEO درک کنید.
 • با در نظر گرفتن اهداف تعیین شده و نتایج تجزیه و تحلیل، یک برنامه دقیق برای طراحی مجدد سایت تهیه کنید.
 • یک استراتژی تغییر مسیر برای مدیریت هرگونه تغییر URL که ممکن است در طول طراحی مجدد رخ دهد داشته باشید.
 • آزمایشات محیطی را انجام دهید تا مطمئن شوید که سایت جدید به درستی کار می کند قبل از راه اندازی آن به تولید.
 • برای جلوگیری از سردرگمی کاربران و موتورهای جستجو، طراحی مجدد سایت را با استفاده از یک رویکرد روان اجرا کنید.
 • طراحی مجدد سایت را به طور گسترده با مخاطبان خود در میان بگذارید تا کاربران را از تغییرات ایجاد شده و نسخه جدید سایت مطلع کنید.
 • نتایج طراحی مجدد سایت را با استفاده از معیارهای مربوطه برای ارزیابی عملکرد سایت، تجربه کاربر و سئو اندازه گیری کنید.
 • به‌روزرسانی‌های منظم سایت را انجام دهید تا عملکرد و جذابیت آن برای کاربران و موتورهای جستجو حفظ شود.