2022 مشارکت کنندگان برتر در میزگرد موتور جستجو

از صنعت/جامعه جستجو برای امکان پذیر ساختن این سایت متشکریم.

فکر می‌کردم جالب خواهد بود که تمام داستان‌های امسال را که افراد و توییتر به آن‌ها اشاره کرده‌ام، بیشتر در سال گذشته تجزیه و تحلیل کنم. بنابراین من از یکی از توسعه‌دهندگانم خواستم که پرس و جوهایی را انجام دهد و فهرستی از پر استنادترین دسته‌های توییتر را در استوری‌های من برای سال 2022 به من بدهد. این علاوه بر نگاه من به گذشته در داستان 19 سالگی من است – اگر آن را از دست دادید بخوانید.

در اینجا مهمترین دسته های توییتر ذکر شده از این سایت آمده است:

من چند تذکر افتخاری به @akent99، @VortiConcmdr، @lenraleigh، @bubblesup، @gregfinn، @rangershay، @gfiorelli1، @colannielsen، @charlesfarina، @kristaseiden، @saijogeorge، @روش، @shalomgood، @pedrodias، @okaylizzi، و هزاران مورد دیگر.

همانطور که همه می‌دانید، من برای داستان‌هایی که می‌نویسم، بسیاری از انجمن‌ها و موضوعات توییتر (در حال حاضر نیز Mastodon) را در اینجا منبع می‌کنم. بدون افراد شگفت انگیزی که صنعت جستجو را تشکیل می دهند، این سایت وجود نداشت. در واقع، زمانی که من این سایت را بیش از 19 سال پیش راه اندازی کردم، هدف آن پوشش دادن مطالبی بود که جامعه درباره آن غوغا می کند، و این سایت امروز به آن وفادار است.

بحث انجمن در توییتر.

منبع

توجه داشته باشید، این سایت در سال 2022 بیش از 1400 دسته توییتر مجزا را در داستان های ما ذکر کرده است. بنابراین، در حالی که بله، جان مولر در تعداد زیادی از آنها ذکر شده است، تعداد زیادی از حساب های توییتر متنوعی وجود دارد که من در استوری های خود جاسازی کرده و/یا به آنها پیوند داده ام. در طول سال گذشته