3 راه برای انتقال عکس ها از کامپیوتر به آیفون بدون iTunes

iCloud یک سرویس ذخیره سازی آنلاین است که توسط اپل ارائه می شود و به شما این امکان را می دهد ذخیره و همگام سازی داده ها در دستگاه های مختلف iOS مانند عکس ها، مخاطبین، تقویم ها، یادداشت ها، فایل ها…

در این فیلم آموزشی می توانید نحوه انجام این کار را نیز مشاهده کنید عکس های خود را از کامپیوتر خود به آیفون خود انتقال دهید و سایر ویژگی های ممکن را با نرم افزار AnyTrans کشف کنید:

بریزید انتقال عکس ها از کامپیوتر به آیفون بدون iTunes، چندین جایگزین وجود دارد. AnyTrans یک راه حل سریع، قابل اعتماد و راحت ارائه می دهد برای انتقال عکس های خود از رایانه شخصی به آیفون. نرم افزارهای آنلاین دیگری وجود دارد، اما شما لزوماً به سرعت اتصال به اینترنت و فضای ذخیره سازی موجود بستگی دارید. با خیال راحت چندین روش را آزمایش کنید تا بهترین روش را پیدا کنید که با نیازهای شما مطابقت دارد.

توجه به این نکته ضروری است که این روش ممکن است کمی طول بکشد، زیرا بستگی به سرعت اتصال اینترنت شما و حجم فایل هایی که می خواهید انتقال دهید دارد. با این حال، هنگامی که عکس ها در iCloud آپلود شدند، در تمام دستگاه های اپل شما در دسترس خواهند بود، که یک مزیت بزرگ است.

همچنین می توانید از این روش با سایر نرم افزارهای پشتیبان گیری آنلاین مانند Dropbox یا OneDrive. در اینجا Google Photos یک نمونه در میان تمامی نرم افزارهای موجود در بازار است.

نتیجه

Google Photos یک سرویس ذخیره‌سازی عکس و ویدیو مبتنی بر ابر است. اجازه می دهد تا ذخیره، همگام سازی و اشتراک گذاری عکس ها و فیلم ها بین دستگاه ها و پلتفرم های مختلف برای انتقال عکس ها از رایانه شخصی خود به آیفون، فقط باید این مراحل ساده را دنبال کنید:

 • وب سایت Google Photos را باز کنید و وارد شدن به حساب Google شما.
 • را کلیک کنید یک آلبوم ایجاد کنید در گوشه سمت راست بالا و عکس های خود را وارد کنید.
با Google Photos عکس ها را از رایانه شخصی به آیفون منتقل کنید
 • سپس برنامه را باز کنید Google Photos در iPhone خود (اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، می‌توانید آن را از AppStore دانلود کنید)، مطمئن شوید که به همان حساب Google وارد شده‌اید و آلبومی را که ایجاد کرده‌اید باز کنید.
 • عکس ها همگام می شوند و شما می توانید هر زمان که بخواهید با آنها مشورت کنید.

شما آرزو می کنید عکس های ذخیره شده در رایانه را به آیفون خود منتقل کنید ? در این مقاله قصد داریم 3 روش آسان و سریع بدون گذر از iTunes را به شما نشان دهیم.

انتقال عکس از کامپیوتر به آیفون

1. چرا انتقال عکس ها از کامپیوتر به آیفون با iTunes توصیه نمی شود

اگر همگام‌سازی خودکار عکس‌های خود را با کتابخانه iTunes خود تنظیم کرده‌اید، احتمالاً در معرض خطر هستیدهمه عکس‌های اصلی را روی آیفون خود بازنویسی کنید. این می تواند آزار دهنده باشد و منجر به از دست دادن دائمی عکس های شما شود.

روش پیچیده است

3. نحوه انتقال عکس ها از کامپیوتر به آیفون با iCloud

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

این را هم باید بدانیدiTunes دیگر وجود ندارد و Apple Music، Apple TV، Podcast جایگزین شد. تمام عکس های ذخیره شده در iTunes به iCloud منتقل شده اند.

2. انتقال عکس ها از کامپیوتر به آیفون بدون iTunes با AnyTrans

در اینجا مراحلی وجود دارد که باید دنبال کنید عکس های خود را از کامپیوتر خود به آیفون خود انتقال دهید با استفاده از iCloud:

 • در رایانه شخصی خود، مرورگر وب خود را باز کنید و به iCloud.com بروید.
 • وارد حساب iCloud خود شوید با استفاده از Apple ID های خود
 • روی نماد کلیک کنید عکس ها در منوی اصلی
 • روی دکمه کلیک کنید تصاویر را آپلود کنید در بالای صفحه قرار دارد.
 • عکس هایی را که می خواهید از رایانه شخصی خود منتقل کنید انتخاب کنید و روی دکمه کلیک کنید باز کن برای دانلود آنها
 • در آیفون خود، برنامه را باز کنید عکس ها.
 • عکس های آپلود شده شما باید در بخش ظاهر شوند همه عکس ها.
(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)


(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

اگر همگام‌سازی بین iTunes و iPhone شما انجام نشود، خود را در معرض آن قرار می‌دهید از دست دادن احتمالی برخی از عکس ها. همچنین، اگر کتابخانه iTunes شما خراب شود، ممکن است تمام عکس‌های ذخیره شده را از دست بدهید.

روش منسوخ شده است

این یک روش ساده و کاربردی است، به خصوص اگر تعداد زیادی عکس برای انتقال دارید. با این حال، وجود دارد برخی از اشکالات :

 • آپلود عکس های بزرگ ممکن است زمان زیادی را ببرد، به خصوص اگر اتصال اینترنت شما کند است.
 • درست مانند iCloud، اگر یک حساب ممتاز در Google Photos ندارید، فضای ذخیره‌سازی برای عکس‌هایتان محدود خواهید شد. اگر به فضای بیشتری نیاز دارید، شما باید مشترک یک اشتراک پریمیوم شوید.

برای اینکه بتوانید عکس های خود را با iTunes به درستی به آیفون خود منتقل کنید، باید یک آموزش را دنبال کنید، زیرا رابط iTunes خیلی شهودی نیست. بنابراین، چندین دستکاری برای انجام خواهید داشت و ممکن است زمان زیادی طول بکشد، به خصوص اگر تعداد زیادی عکس برای انتقال داشته باشید. به عنوان مثال، شما باید تمام عکس ها را از کتابخانه iTunes خود وارد کنید و سپس آنها را با آیفون خود همگام کنید.

خطر از دست دادن اطلاعات

بیایید تمرین کنیم! در اینجا نحوه انتقال عکس های خود از رایانه شخصی به آیفون خود با استفاده از آن آورده شده است AnyTrans :

 • AnyTrans را دانلود و نصب کنید در رایانه شخصی یا مک شما.
 • اتصال آیفون خود را با استفاده از کابل USB به رایانه شخصی خود منتقل کنید.
 • AnyTrans را باز کرده و انتخاب کنید مدیریت دستگاه، سپس فایل ها را بکشید تا عکس های خود را اضافه کنید.
با AnyTrans عکس ها را از کامپیوتر به آیفون منتقل کنید
 • عکس هایی را که می خواهید انتقال دهید انتخاب کنید و کلیک کنید باز کن.
با AnyTrans عکس ها را از کامپیوتر به آیفون منتقل کنید
 • پس از انتخاب شما، انتقال را شروع کنید.
با AnyTrans عکس ها را از کامپیوتر به آیفون منتقل کنید

توسعه یافته توسط iMobie، AnyTrans یک نرم افزار مدیریت داده است که به شما این امکان را می دهد انتقال آسان و سریع فایل ها بین دستگاه های مختلف. البته، چندین مزیت نسبت به iTunes دارد، از جمله:

 • بدون خطر از دست دادن اطلاعات : هرگز اطلاعات آیفون شما را حذف نمی کند. بنابراین می توانید مطمئن باشید که عکس های شما هرگز در حین انتقال گم نمی شوند.
 • نیازی به پشتیبان گیری نیست : به شما امکان می دهد بدون نیاز به تهیه نسخه پشتیبان از عکس های خود، مستقیماً داده ها را از رایانه شخصی خود به آیفون خود منتقل کنید.
 • مشاهده عکس ها قبل از انتقال : AnyTrans به شما امکان می دهد قبل از شروع انتقال عکس ها را مشاهده و انتخاب کنید. به لطف این ویژگی، شما فقط آنچه را که می خواهید منتقل می کنید!
 • انتقال سریع عکس : برای انتقال سریع داده ها طراحی شده است. طبق آزمایشات انجام شده، انتقال 200 عکس تنها در 3 ثانیه امکان پذیر است!
 • سازگار با تمامی مدل های آیفون : از 3G تا iPhone 14.
 • ظرفیت انتقال 27 نوع داده مختلف : به لطف این تنوع گسترده داده ها، این امر آن را به یکی از کامل ترین نرم افزارهای موجود در بازار تبدیل می کند.

اگرچه انتقال عکس های شما با استفاده از iTunes بسیار آسان به نظر می رسد، اما دلیل آن را توضیح خواهیم داد این روش توصیه نمی شود :

بازنویسی عکس های اصلی آیفون

با این اوصاف، این سرویس کاملا رایگان نیست. iCloud مقدار محدودی فضای ذخیره‌سازی رایگان (5 گیگابایت) ارائه می‌کند، فراتر از آن، باید اشتراک ماهیانه داشته باشید.

4. انتقال عکس ها از کامپیوتر به آیفون از طریق Google Photos

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?