3 راه برای کسب درآمد از سایت گردشگری آنلاین


داشتن یک سایت گردشگری می تواند راه بسیار خوبی برای کسب درآمد زیاد باشد. از طرفی استفاده از ابزار مناسب بسیار مهم است زیرا بسیاری از وبلاگ نویسان از روش هایی استفاده می کنند که سود چندانی ندارند. بنابراین، درآمد می تواند از سایتی به سایت دیگر بسیار متفاوت باشد.

1- مذاکره با رستوران های محلی

کسب درآمد از سایت گردشگری ونیز

اولین راه این است که با رستوران های شهرهایی که در آن کار می کنید، شراکت کنید. بنابراین، این ها رستوران های شریکی خواهند بود که وقتی گردشگران از سایت شما عبور می کنند و به این رستوران های شریک می روند، با آنها کمیسیون دریافت خواهید کرد.

البته، برای اینکه این رستوران ها دقیقاً بدانند چه تعداد گردشگر از شما می آیند، بسیار مهم است که هنگام مراجعه به کاربران اینترنت مزیتی را به آنها ارائه دهید.

این می تواند به عنوان مثال یک لیوان شراب رایگان یا یک عرق شراب رایگان باشد، اگر آنها از شما می آیند.

در مورد سایت Bonjour Venise، من این کار را با رستوران های با کیفیتی که در ونیز هستند.

علاوه بر کسب درآمد، با پرهیز از رستوران های تله توریستی که در مراکز شهرهای توریستی بسیار زیاد هستند، اطمینان حاصل می کنید که کاربران اینترنتی خود غذای خوبی می خورند.

با این وسیله کسب درآمد، اگر در کسب درآمد بسیار موثر است، مراقب باشید که برخی رستوران ها شما را پاره نکنند.

برای این کار، مقایسه کمیسیون هایی که بین تمام رستوران های همکار دریافت می کنید بسیار مهم است.

به عنوان مثال، اگر اولین رستورانی که در لیست شما در مقاله شما قرار دارد، درآمد بسیار کمتری از سومین یا چهارمین رستورانی که در مقاله شما نشان داده شده است، دارد، پس اولین رستوران شما را کلاهبرداری می کند.

به طور کلی، گردشگران تمایل دارند سریعتر به اولین رستورانی که در یک مقاله ارائه شده است بروند.

به همین دلیل بسیار مهم است که کمیسیون های شما بین همه رستوران ها مشابه باشد. این احتمال وجود دارد که در چند ماه اول رستوران های شریک خود را تغییر دهید تا زمانی که به ثبات برسید و فقط رستوران های مورد اعتماد برای کار با آنها داشته باشید.

2- وابسته به فروش بلیط

کسب درآمد از سایت گردشگری دبی

یکی دیگر از راه‌های کسب درآمد از سایت گردشگری، که راه آسان‌تری است، وابستگی به فروش بلیط است.

برای انجام این کار، ابتدا باید بناها و جاذبه‌هایی را که قرار است به آن‌ها وابسته شوید، به وضوح شناسایی کنید. البته اینها باید بناهای شناخته شده ای باشند که گردشگران را به خود جذب کنند.

هنگامی که لیست بناها را بدانید، می توانید از سایت هایی مانند Tiqets استفاده کنید که به شما امکان می دهد یک پیوند وابسته را در سایت خود قرار دهید و هر بار که یک گردشگر از طریق پیوند شما بلیط رزرو می کند، کمیسیون دریافت می کنید.

اگر موردم را به عنوان مثال در نظر بگیرم، آن را برای مثال با the انجام می دهمآکواونچر دبی.

این یک راه ساده تر برای کسب درآمد از سایت شما در مقایسه با روش اول برای کسب درآمد از رستوران ها است، زیرا شما حتی نیازی به مذاکره با سازمان های داخلی ندارید. همه چیز از طریق اینترنت انجام می شود و ردیابی همه چیز آسان تر است.

3- خدمات زنده خود را ارائه دهید

در نهایت، اگر وقت دارید و محلی زندگی می کنید، می توانید به سادگی خدمات خود را به مشتریان خود ارائه دهید. خدماتی که در زمینه گردشگری بسیار خوب عمل می کند، تورهای راهنما هستند.

از آنجایی که شما یک خبره عالی از شهر هستید، می توانید برای گردشگرانی که شهر را نمی شناسند، تور داشته باشید.

شما نه تنها تمام حکایت هایی که در مورد شهر می دانید را بازگو می کنید، بلکه آدرس های خوب بسیاری را نیز با آنها به اشتراک می گذارید و مکان های دیدنی شهر را به آنها نشان می دهید. برای یک مسافر، هیچ چیز بهتر از قدم زدن با شخصی که در آنجا زندگی می کند و تمام اسرار شهر را می داند.

برای یک تور با راهنما، به شما توصیه می کنم مکان های مخفی را نشان دهید که برای عموم مردم کمتر شناخته شده است. این تجربه را برای مشتریان شما منحصر به فرد می کند، نه اینکه فقط به توریستی ترین خیابان ها بچسبید که قبلاً توسط همه راهنماهای نوشته شده، به احتمال زیاد از جمله وب سایت شما، به خوبی ارائه شده است.

به طور کلی، من به شما توصیه می کنم تبلیغات در سایت خود را فراموش کنید، که شاید شناخته شده ترین راه برای کسب درآمد از یک سایت است، اما به مراتب کم سودترین راه است، به خصوص اگر ترافیک زیادی ندارید.

حالا نوبت شماست که اقدام کنید!

این مقاله توسط یک شریک مهمان به عنوان بخشی از یک مشارکت حمایت شده نوشته شده است

منبع