4 آپدیت جدید

آ بهبود قابل توجه به تجربه آورده شده است کپی پیست در بینگ چت، به خصوص هنگام تولید کد یا سایر بلوک های متن فرمت شده. این بهبود با هدف به اشتراک گذاری سریع اطلاعات استخراج شده از چت بینگ را تسهیل می کند.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

بینگ اخیراً پیشرفت قابل توجهی در چت خود ارائه کرده است به کاربران امکان می دهد عناصر قالب بندی مانند پاراگراف ها، گلوله ها یا اعداد را هنگام نوشتن یا کپی کردن پیام ها ترکیب کنند..

بینگ، در تلاش مداوم خود برای بهینه سازی نتایج جستجو، اخیراً آورده است پیشرفت های قابل توجه در زمینه های مختلف تیمانند خرید، آب و هوا، امور مالی و اتومبیل. این ابتکار با هدف ارائه تجربه ای غنی تر و کاربرپسندتر در هنگام تحقیق در مورد این موضوعات خاص به کاربران ارائه می شود.

قبل از ترک…

با کلیک بر روی تصویر، کاربران این امکان را دارند که به نقشه دانش اختصاصی دسترسی پیدا کنند و اطلاعات اضافی زیادی را ارائه دهند. با دنبال کردن مثال قبلی، با کلیک کردن، به زیستگاه حیوان، رژیم غذایی، چرخه زندگی و بسیاری از جزئیات آموزنده دیگر دسترسی خواهید داشت.

اگر این مقاله در پیشرفت های جدید بینگ چت شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

از این پس کاربران به a دسترسی خواهند داشت دکمه اختصاصی کپی، که به آنها اجازه می دهد تا به سرعت متن را به مقصدهای دیگر منتقل کنند. این ویژگی فرآیند به اشتراک گذاری اطلاعات را بسیار ساده می کند در طول تبادلات در بینگ چت جمع آوری شده است.

بنابراین بینگ خود را به عنوان a پلتفرمی که به بازخورد و نظرات کاربران اهمیت می دهد. اینها منابع ارزشمندی برای غنی سازی مداوم تجربه جستجوی ارائه شده توسط بینگ در نظر گرفته می شوند.

بینگ چت، سرویس پیام رسان معروف، به تازگی چهار به روز رسانی جدید را راه اندازی کرده است که تجربه چت شما را متحول می کند. تصور کنید که بتوانید پاسخ هایی را که با تصاویر جذاب نشان داده شده اند، پاسخ هایی که به طور خاص برای موضوعات مورد علاقه شما هدف گذاری شده اند، دریافت کنید و حتی از قالب بندی متن بهبود یافته و کپی و چسباندن ساده بهره مند شوید. آیا نمی دانید که چگونه این ویژگی ها مشکلات ارتباطی شما را حل می کند؟ اجازه دهید شما را از طریق این مقاله راهنمایی کنیم که در آن به جزئیات این پیشرفت های جدید هیجان انگیز می پردازیم.

ویژگی های جدید بینگ چت در #Shorts

  1. کپی پیست بهبود یافته : کپی پیست پاسخ ها قالب بندی بهتری دارد
  2. تصاویر در چت : چت ربات بینگ اکنون می تواند با تصاویر به سوالات شما پاسخ دهد
  3. پاسخ ها بر اساس موضوع بهینه شده اند : بینگ دانش خود و در نتیجه پاسخ های خود را بر اساس موضوع بهبود بخشیده است. ارائه اطلاعات در مورد موضوعاتی مانند خرید، آب و هوا، امور مالی و اتومبیل بهبود یافته است و تجربه کاربر را بهبود می بخشد.
  4. بهبود قالب بندی متن : اکنون می توانید هنگام نوشتن در Bing یا کپی کردن پیام ها در چت، قالب بندی متن را اضافه کنید

1- کپی پیست آسانتر

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

از طریق این رویکرد پیشگیرانه و مبتنی بر بازخورد، بینگ تلاش می کند تا یک تجربه جستجوی جامع و جذاب ارائه دهد که نیازها و انتظارات باهوش ترین کاربران را برآورده کند.

با این بهبود، کاربران قادر خواهند بود صرفه جویی در وقت گرانبها اجتناب از دستکاری های خسته کننده برای انتقال داده ها از یک مکان به مکان دیگر. در یک کلیک ساده، می توانند محتوای مورد نظر را کپی کرده و مستقیماً در محل مورد نظر بدون وقفه یا از دست دادن کارایی پیست کنند.

این توسعه قابل توجه منجر به الف نوشتن چت منظم تر و به راحتی قابل خواندن است، در نتیجه تجربه کاربر در استفاده از پلتفرم بینگ را بهبود می بخشد. با ارائه امکان استفاده از این ابزارهای قالب‌بندی، Bing قصد دارد ارتباطات را تسهیل کند و تبادلات در چت خود را روان‌تر و شهودی‌تر کند.

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم. آنجا میبینمت؟

یکی از مهم‌ترین پیشرفت‌ها مربوط به عناصر بصری که پاسخ های متنی را همراهی می کنند به عنوان بخشی از تجربه چت بینگ. این عناصر با دقت طراحی و بازطراحی شده اند تا بهتر با رابط کاربری سازگار شوند و تجربه ای روان تر و لذت بخش تر را برای کاربران تضمین کنند.

حالا وقتی در مورد بینگ می پرسید در موضوعات خاص مانند حیوانات، تصویری نماینده از آن حیوانات در کنار پاسخ متنی نمایش داده می شود. این ویژگی جدید هدف آن غنی سازی ارائه اطلاعات است ارائه شده توسط Bing همراه با عناصر بصری مربوطه.

به عنوان مثال، زمانی که صحبت از خرید، بینگ الف را معرفی کرد قابلیت مقایسه مقالات به طور مستقیم در رابط چت. این تکامل نشان دهنده گامی قابل توجه در مقایسه با قابلیت های قبلی است که به کاربران امکان مشاهده و مقایسه محصولات را در کنار یکدیگر می دهد و تصمیم گیری برای خرید را آسان تر می کند.

4- بهبود قالب بندی متن

این ویژگی جدید با آسان‌تر کردن انتقال اطلاعات مهم در زمینه‌های مختلف تجاری، راحتی چت بینگ را افزایش می‌دهد. بنابراین کاربران می توانند از a بهره مند شوند تجربه روان تر و سازنده تر در طول مبادلات خود در پلت فرم.

2- پاسخ به صورت تصویری

بینگ اخیراً در تلاشی برای بهبود تجربه بصری کاربران خود تصاویر را در پاسخ های چت خود جاسازی کنید، بنابراین تشخیصاهمیت جنبه بصری در فرآیند تحقیق

لازم به ذکر است که بینگ قصد دارد این ویژگی را به موضوعات دیگر گسترش دهد، با هدف ارتقاء تجربه بصری و آموزنده کاربران. این ابتکار شاهد استتعهد بینگ به ارائه نتایج جستجوی غنی و جامع، تاکید بر بعد بصری برای درک بهتر و غوطه ور شدن کاربر در موضوعات مورد علاقه او.

3- پاسخ های بهینه شده برای موضوعات خاص

با پیاده سازی این ویژگی ها و به روز رسانی های جدید، بینگ تعهد مداوم خود را به بهبود مداوم تجربه چت نشان می دهد. هدف این است که تقویت تعامل بین کاربران و پلتفرم، ضمن تضمین رضایت کامل آنها.

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظر خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت (با کمال میل) به شما پاسخ خواهیم داد.