4 راه برای بازیابی پیام های پاک شده در آیفون

این نرم افزار با تمامی مدل های آیفون، آیپد و آی پاد تاچ سازگار است، چه از مدل های اخیر مانند iPhone X/XR/XS/11/12/13/14 (Pro Max) یا مدل های قدیمی تر مانند iPhone 7/6 استفاده کنید. /5/SE.

یک راه حل مفید برای یافتن پیام های حذف شده در آیفون وجود دارد: PhoneRescue برای iOS. این نرم افزار بازیابی اطلاعات بسیار کارآمد برای پیام های حذف شده را از آیفون خود بازیابی کنید، چه قبلاً یک نسخه پشتیبان تهیه کرده باشید یا نه.

اگر مرتباً از آیفون خود با iCloud یا iTunes بک آپ گرفته اید، این امکان وجود دارد با بازیابی یک نسخه پشتیبان، پیام های حذف شده خود را بازیابی کنید. با این حال، این روش تمام داده‌های آیفون شما را با داده‌های پشتیبان‌گیری بازنویسی می‌کند، بنابراین مهم است که قبل از استفاده از این روش‌ها از تمام اطلاعات مهم نسخه پشتیبان تهیه کنید.

مهم است بدانید که این روش تمام داده های آیفون شما را با داده های پشتیبان بازنویسی می کند. بنابراین مطمئن شوید که قبل از بازیابی از تمام اطلاعاتی که برای شما مهم هستند، نسخه پشتیبان تهیه کنید.

نتیجه

1. برای بازیابی پیام های حذف شده خود در آیفون با استفاده از PhoneRescue، شروع کنید دانلود نرم افزار در رایانه شخصی یا مک شما.

حذف اشتباهی پیام های مهم در آیفون خود امری عادی است. اگر این اتفاق تازه برای شما افتاده است، نترسید! خوشبختانه روش های مختلفی برای بازیابی iMessages وجود دارد. در این مقاله به شما نشان می دهیم که چگونه بازیابی پیام های پاک شده در آیفون با 4 روش : ویژگی Recently Deleted، راه حل PhoneRescue، iCloud و iTunes. این به شما بستگی دارد که بهترین مورد را انتخاب کنید!

بازیابی پیام های حذف شده در آیفون از “Recent Deleted”

برای این روش ابتدا باید با آن شروع کنید آیفون خود را ریست کنید، یعنی تمام داده های دستگاه، از جمله پیام ها را پاک کنید تا بتوانید یک نسخه پشتیبان از iCloud را بازیابی کنید.

 1. برای ریست کردن آیفون خود به آدرس زیر بروید تنظیمات، سپس انتخاب کنید عمومی و “تنظیم مجدد”.
 2. انتخاب کنید تمام محتوا و تنظیمات را پاک کنید و دستورالعمل های روی صفحه را برای بازنشانی دستگاه خود دنبال کنید.
بازیابی پیام های پاک شده آیفون
 1. پس از تنظیم مجدد، می توانید یک نسخه پشتیبان از iCloud را بازیابی کنید. هنگام راه‌اندازی دستگاه، دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید. مجبور خواهید شد وارد حساب iCloud خود شوید et پشتیبان مورد نظر برای بازیابی را انتخاب کنید. این پشتیبان باید حاوی پیام هایی باشد که می خواهید بازیابی کنید.
پیام های حذف شده آیفون را با AnyTrans بازیابی کنید

با استفاده از PhoneRescue می توانید تمام مکالمات حاوی پیام را بازیابی کنید (SMS، MMS و iMessages)، و همچنین پیوست‌های مرتبط مانند عکس‌ها، پیام‌های صوتی و ویدیوها. PhoneRescue همچنین این امکان را ارائه می دهد پیش نمایش فایل ها، که اگر یک نسخه پشتیبان از iCloud یا iTunes تهیه کرده اید و می خواهید فقط پیامک های مورد نیاز خود را استخراج کنید، می تواند مفید باشد.

4. سپس بر روی آن کلیک کنید پیام ها. توجه داشته باشید که می توانید سایر اطلاعات مانند یادداشت ها، عکس ها را بازیابی کنید.

پیدا کردن پیام های حذف شده آیفون

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

را نرم افزار بازیابی اطلاعات مانند PhoneRescue می تواند گزینه ای مفید برای بازیابی پیام های حذف شده بدون نیاز به بازیابی کامل آیفون شما باشد.

اگر به طور تصادفی پیام های مهم آیفون خود را حذف کرده اید و نمی دانید چگونه آنها را بازیابی کنید، می توانید از آیتونز استفاده کنید. مراحل زیر را بررسی کنید:

 1. نصب یا تأیید کنید که آخرین نسخه iTunes بر روی رایانه شما نصب شده است.
 2. آیفون خود را وصل کنید به رایانه خود با استفاده از کابل USB.
 3. iTunes را اجرا کنید و آیفون خود را از نوار کناری سمت چپ انتخاب کنید.
 4. را کلیک کنید همین حالا نسخه پشتیبان تهیه کن برای ایجاد یک نسخه پشتیبان از آیفون خود در رایانه خود. این به شما امکان می دهد پیام های حذف شده را از نسخه پشتیبان بازیابی کنید.
 5. وقتی پشتیبان گیری کامل شد، کلیک کنید بازیابی از cep در بخش پشتیبان گیری
 6. پشتیبان‌گیری را که ایجاد کرده‌اید انتخاب کنید و کلیک کنید ادامه.
 7. صبر کنید تا بازیابی کامل شود. وقتی این کار انجام شد، باید بتوانید پیام های حذف شده را در آیفون خود پیدا کنید.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

برای پیدا کردن تبدیل های خود، این مراحل را دنبال کنید:

 1. ملاقات در برنامه iMessage از آیفون شما
 2. فشار دهید اصلاح کننده.
 3. سپس فشار دهید مشاهده اخیراً حذف شده.
 4. بعد، پیام(هایی) را که می خواهید بازیابی کنید، انتخاب کنید.
 5. در نهایت، روی «بازیابی یا X (تعداد) پیام‌ها» ضربه بزنید.

5. سپس بر روی آن کلیک کنید پیام ها، سپس پست ها را انتخاب کنید که می خواهید بازیابی کنید آن وقت می توانید صادرات به آیفون یا رایانه خود را انتخاب کنید.

بازیابی پیام های حذف شده از آیفون با PhoneRescue

همانطور که دیدیم، وجود دارد چندین روش برای بازیابی پیام های پاک شده در آیفون به ویژه با استفاده از نرم افزار بازیابی اطلاعات، iCloud یا iTunes. هر روشی مزایا و معایب خاص خود را دارد، این شما هستید که باید بهترین روش را انتخاب کنید! در این ویدیو تمام روش هایی که در این مقاله به شما ارائه شده است را کشف کنید:

3. PhoneRescue را باز کرده و انتخاب کنید بازیابی از دستگاه iOS تا بتوانید پیامک های حذف شده خود را بازیابی کنید. سپس بر روی کلیک کنید ذیل برای انجام آنالیز گوشی هوشمند خود.

بازیابی پیام های حذف شده آیفون با AnyTrans

اگر به طور تصادفی پیام های مهم آیفون خود را حذف کرده اید و می خواهید آنها را بازیابی کنید، همچنین می توانید از iCloud، سرویس ذخیره سازی آنلاین اپل استفاده کنید.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)

توجه به این نکته ضروری است که این روش بهبود می یابد منحصر به فرد پیام هایی که در iCloud بک آپ گرفته شده اند. اگر نسخه پشتیبان از پیام های خود در iCloud ندارید، این روش به شما کمکی نمی کند. توجه داشته باشید که اگر اخیراً نسخه پشتیبان تهیه نکرده اید، با استفاده از این روش ممکن است برخی از داده های خود را از دست بدهید.

پیام های حذف شده را در آیفون با iTunes پیدا کنید

بازیابی پیام های حذف شده در iOS 16 به بعد با استفاده از قابلیت Recently Deleted امکان پذیر است. .

2. وقتی نرم افزار نصب شد، آیفون خود را وصل کنید با کابل USB به رایانه شخصی خود.

PhoneRescue همچنین به شما این امکان را می دهدپیام های خود را در قالب HTML یا TEXT صادر کنید و آنها را در آیفون یا کامپیوتر خود ذخیره کنید.

پیام ها دوباره در لیست پیام شما در دسترس خواهند بود. توجه داشته باشید که پیام‌هایی که اخیراً حذف شده‌اند فقط 30 روز قبل از حذف دائمی در دسترس هستند.

با PhoneRescue پیام های حذف شده و ذخیره نشده را در آیفون پیدا کنید

بسته به فرمت بازیابی انتخابی، می‌توانید پیامک بازیابی شده خود را مستقیماً در iPhone یا رایانه شخصی خود مشاهده کنید.

بازیابی پیام های حذف شده در آیفون با iCloud

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

PhoneRescue علاوه بر اینکه می‌تواند پیام‌ها را بازیابی کند، می‌تواند آیفون خود را اسکن و عمیق کنید برای پیدا کردن پیام های مخفی در سیم کارت یا گوشی هوشمند خود. علاوه بر این، او می تواند بازیابی بیش از 30 نوع داده و فایل iOSمانند عکس‌ها، فیلم‌ها، مخاطبین، تاریخچه تماس، داده‌های WhatsApp…