5 دلیل خوب برای آموزش در تجزیه و تحلیل داده ها


تحلیل داده ها حرفه ای است که مبتنی بر مطالعه و تفسیر داده های دیجیتال است. هدف این است که یک سازمان را با اطلاعات مشخصی که می تواند در اتخاذ تصمیمات استراتژیک خاص کمک کند، ارائه دهد. گذراندن دوره آموزشی تجزیه و تحلیل داده ها به شما این امکان را می دهد که به لطف فرصت های جالبی که در اختیار دارید، به طور حرفه ای رشد کنید. بنابراین ما 5 دلیل خوب برای آموزش تحلیل داده ها به عنوان یک حرفه ای به شما ارائه می کنیم.

تجزیه و تحلیل داده های وب

آموزش تجزیه و تحلیل داده ها: مهارت ها و دانش خود را تقویت کنید

L’یادگیری تجزیه و تحلیل داده ها به شما اجازه می دهد تا مهارت های جدیدی را یاد بگیرید. بخش تجزیه و تحلیل داده ها مستلزم داشتن دارایی های قوی مانند سخت گیری و سازماندهی است. در طول آموزش، شما این فرصت را دارید که روی مهارت های تحلیلی خود کار کنید که می تواند به شما در اجرای پروژه های مختلف کمک کند.

به عنوان مثال، پیروی از آموزش تحلیلگر داده WildCodeSchool، زبان های برنامه نویسی مختلف مانند SQL و Python را تنها در عرض 5 ماه یاد خواهید گرفت. شما تسلط خواهید یافت تجزیه و تحلیل داده ها و ابزارهای پردازش علاوه بر درک نحوه عملکرد یادگیری ماشین، در پایگاه داده یک شرکت ذخیره می شود.

با آموزش تجزیه و تحلیل داده ها، به سرعت یک شغل پایدار پیدا کنید

بر اساس مطالعه‌ای که توسط Glassdoor انجام شده است، تحلیلگران داده در سال 2019 در بین 10 شغل برتر فرانسه بودند. آنها در جستجوی خدمات پروفایل هایی که قادر به مدیریت پایگاه داده خود با ظرافت برای افزایش عملکرد خود هستند، دریغ نمی کنند.

را شکل گیری و تجزیه و تحلیل داده ها شما را در پردازش داده ها متخصص می کند که شانس شما را برای یافتن شغل افزایش می دهد. شما بر رویکرد مبتنی بر داده تسلط دارید که شامل پردازش و سازماندهی داده ها برای کمک به شرکت در شناسایی مصرف کنندگان و مشتریان خود است.

تشکیل تجزیه و تحلیل داده ها

انتخاب گسترده ای از بخش ها برای شغل

مچبورت میکنم آموزش تجزیه و تحلیل داده ها به شما امکان می دهد در زمینه های مختلف کار کنید. نقاط قوت شما محدود به بخش IT نیست. با مدرک تحصیلی خود در تجزیه و تحلیل داده ها، می توانید در زمینه هایی مانند:

  • صنعت،
  • بازاریابی،
  • بانک،
  • سلامتی و غیره

این شما هستید که باید حوزه ای را انتخاب کنید که بیشتر به آن علاقه دارید و با جاه طلبی های شما مطابقت دارد.

آموزش تحلیل داده ها برای مهاجرت به شغل دیگر

را آموزش تحلیل داده ها به شما امکان مداخله در مشاغل دیگر مانند تحلیلگر وب را می دهد. برای مثال ببینید این وبلاگ جالب در تحلیل وب برای اطلاعات بیشتر در مورد این زمینه در حال توسعه.

دانش کامل شما از برنامه نویسی و یادگیری ماشینی به شما امکان می دهد تا به سمت پیشرفت حرکت کنید حرفه هایی مانند دانشمند داده، مهندس داده یا مدیر ارشد داده. برای گسترش مهارت های خود به آموزش های اضافی نیاز است.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)


با آموزش تحلیل داده ها به یافتن شغل کمک کنید

بیشتر مراکز آموزشی تحلیل داده ها به زبان آموزان کمک کنید تا به سرعت یک شغل خوب پیدا کنند. در طول دوره کارآموزی، به شما فرصتی برای ملاقات با چندین شرکت متخصص در فناوری دیجیتال ارائه می شود. این به شما امکان می دهد شبکه حرفه ای خود را گسترش دهید و شانس خود را برای یافتن شغلی با درآمد خوب بلافاصله پس از پایان دوره آموزشی خود بهینه کنید.

شما در طول برنامه یاد می گیرید که در یک تیم کار کنید و با شرکای خود همکاری کنید. به لطف تقویت مهارت های نرم خود، آماده ادغام دنیای حرفه ای هستید.

منبع: https://www.glassdoor.fr/blog/les-10-metiers-les-plus-convoites-des-chercheurs-demploi-en-2019/

این مقاله توسط یک شریک مهمان به عنوان بخشی از یک مشارکت حمایت شده نوشته شده است

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع