5 راه حل های ارسال پیامک حرفه ای سلف سرویس


هدف شما هر چه باشد، چه بخواهید پیامک حرفه ای به عنوان بخشی از کمپین های تبلیغاتی ارسال کنید، چه برای پیگیری سفارش، یادآوری قرار ملاقات یا حتی یک پیامک یادآوری سبد خرید، باید از طریق راه حل حرفه ای ارسال اس ام اس اگر می خواهید بتوانید از طریق این کانال ارتباطی که به دلیل میانگین استثنایی نرخ باز شدن 97٪ شناخته شده است، با مشتریان و مشتریان احتمالی خود ارتباط برقرار کنید.

احتمالاً از خود می‌پرسید که کدام پلتفرم‌های پیام کوتاه در ارسال پیامک‌های تجاری انبوه به مشتریان و مشتریان فرانسوی شما قابل اعتمادترین هستند؟ در اینجا 5 راه حل بازاریابی پیامکی کاملاً مناسب برای مدیریت بازاریابی پیامکی و کمپین های معاملاتی آورده شده است:

 1. SMSFactor
 2. smsmode
 3. ovhtelecom
 4. لکه
 5. اشعار

5 بستر آنلاین برای ارسال پیامک تجاری انبوه

1- SMSFactor

ارسال sms pro SMSFactor

SMSFactor یک راه حل حرفه ای ایمیل فرانسوی است که برای ارسال اس ام اس های حرفه ای (کمپین های اس ام اس، اس ام اس تراکنش ها، یادآوری های قرار ملاقات، جستجو از طریق پیامک) کاملا مناسب است. با رابط کاربری آسان، این پلت فرم بدون اشتراک ماهانه بر اساس بسته های SMS پیش پرداخت کار می کند. هر چه حجم پیامک های سفارش داده شده در بسته بیشتر باشد، هزینه هر پیامک کمتر خواهد بود. نرخ ها از 0.039 یورو برای هر پیامک شروع می شود.

این نرم افزار بازاریابی پیامکی که در سال 2010 راه اندازی شد، با فروشگاه های آنلاین (افزونه پرستاشاپ) نیز سازگار است.

هنگام ثبت نام، اعتبار 10 پیامک ارائه می شود تا به شما امکان آزمایش رایگان راه حل را بدهد.

2- smsmode

ارسال sms pro smsmode

یکی دیگر از راه حل های حرفه ای بازاریابی پیامکی که در فرانسه شناخته شده است، smsmode امکان ارسال اس ام اس حرفه ای در هر نقطه از جهان را فراهم می کند. این نرم افزار پیامک دارای ویژگی خاصی است که به کاربران خود امکان ارسال TTS (پیامک صوتی) مخصوصاً مناسب برای افراد مسن یا کم بینا را می دهد.

دارندگان برچسب Privacy Tech، یک برچسب معیار برای GDPR، smsmode نیز یکی از اولین راه حل های پیامکی است که خدمات را مستقیماً از طریق WhatsApp Business ارائه می دهد.

نرخ های ارائه شده توسط smsmode از 0.0312 یورو بدون مالیات به ازای هر پیامک ارسالی به اضافه اشتراک ماهانه 9 یورو بدون مالیات شروع می شود (اگرچه امکان خرید بسته های SMS بدون نیاز به پرداخت اشتراک نیز وجود دارد، اما نرخ ها گران تر هستند و شروع می شوند. در 0.0450 بدون مالیات بر ارزش افزوده به ازای هر پیامک).

3- OVH Telecom

ارسال sms pro ovhtelecom

با خدمات پیامکی ازOVH Telecom، می توانید در سرزمین اصلی فرانسه و به بیش از 200 مقصد بین المللی پیامک ارسال کنید تا با مشتریان، مشتریان احتمالی یا کارمندان خود ارتباط برقرار کنید.

این پلتفرم با ارائه اعتبار 20 پیامک رایگان برای آزمایش راه حل به صورت رایگان، به ویژه برای کمپین های پیامک تجاری و ارسال پیامک از طریق اینترنت مناسب است.

از نظر قیمت، پیامک از 0.049 یورو بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده در هر پیامک بسته به حجم پیش‌سفارش صورت‌حساب می‌شود.

4- SPOT-HIT

ارسال اس ام اس حرفه ای نقطه ضربه

ضربه نقطه ای یک راه حل حرفه ای بازاریابی پیامکی است که به شرکت ها اجازه می دهد با مشتریان و مشتریان احتمالی خود در زمان واقعی ارتباط برقرار کنند. Spot-hit یک پلت فرم بصری و آسان برای استفاده و همچنین انتخاب گسترده ای از ویژگی های پیشرفته را ارائه می دهد.

برای پیامک های حرفه ای ارسال شده در سرزمین اصلی فرانسه، نرخ ها از 0.039 یورو بدون احتساب مالیات به ازای هر پیامک از طریق این پلت فرم شروع می شود.

5- اشعار

ارسال sms pro allmysms

راه حل کارآمد برای ارسال اس ام اس حرفه ای، اشعار همچنین یک شرکت فرانسوی متخصص در مدیریت کمپین‌های پیامکی حرفه‌ای و تراکنشی است.

بر خلاف راه حل های دیگر ارائه شده در اینجا، قیمت پیامک ارسال شده به یک شماره فرانسوی از طریق allmysms بدون در نظر گرفتن حجم پیامک ارسالی، 0.045 یورو / پیامک ثابت است.

Allmysms همچنین به مشتریان خود امکان ارسال پیامک حرفه ای در 197 کشور مختلف را می دهد (نرخ پیامک بر اساس کشور در سایت آنها برای دانلود موجود است).

چگونه یک پیامک تجاری حرفه ای ارسال کنیم؟ مراحل کلیدی

برای ارسال یک پیام کوتاه حرفه ای در سرزمین اصلی فرانسه، ابتدا باید یک راه حل بازاریابی پیامکی فرانسوی را خریداری کنید تا هزینه های مربوط به ارسال را به حداقل برسانید.

پس از انتخاب راه حل، این چند مرحله کلیدی باید دنبال شود:

 1. خرید بسته اس ام اس؛
 2. لیستی از گیرندگان انتخابی خود را تعریف کنید و مخاطبین را به نرم افزار وارد کنید.
 3. سفارشی کردن نام فرستنده اس ام اس؛
 4. پیامی را بنویسید که باید کمتر از 153 کاراکتر باشد تا فقط در 1 پیامک ارسال شود.
 5. هر متغیر شخصی سازی را به پیامک خود اضافه کنید (به عنوان مثال نام خانوادگی / نام و غیره) (اختیاری)؛
 6. شامل یک پیوند کوتاه جهت هدایت به یک صفحه وب مرتبط با پیامک شما (اختیاری)؛
 7. مسیریابی کمپین را به لطف نرم افزار اس ام اس انتخابی برنامه ریزی کنید.

منبع