5 نکته برای کاهش زمان صرف شده روی صفحه نمایش (اینفوگرافیک)

منبع

اگر یک یا چند مورد (همه 5 مورد) را اجرا کنید، ما تضمین می کنیم که باید موفق شوید زمان کمتری را جلوی صفحه نمایش خود بگذرانید و بتوانید از آن برای انجام فعالیت های دیگر استفاده کنید! اگر می دانید یا استفاده می کنید روش های دیگری که به شما کمک می کند کمتر از تلفن خود استفاده کنید، در صورت تمایل به در نظرات به ما اطلاع دهید !

نکته دوم: برای استفاده روزانه از صفحه نمایش خود محدودیتی تعیین کنید (اعم از تلفن، تبلت، کامپیوتر و غیره). پس از رسیدن به این محدودیت، دستگاه شما برای شما اعلان ارسال می کند و از نظر تئوری باید استفاده از آن را متوقف کنید.

اگر سرتان شلوغ باشد و یکی بیاید و بگوید، “بیا، تلفنت را به من بده، یک ساعت تعطیل است”، ناراحت می‌شوی چون کاری را که انجام می‌دادی، انجام نداده‌ای، و چون تصمیم با شما نخواهد بود بنابراین مؤثر نخواهد بود، زیرا شما این خطر را دارید که به خود بگویید “فردا بیا، من آن را برای 1 ساعت کنار می گذارم”. و غیره…

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

بیایید، زیرا ما واقعاً می خواهیم به شما کمک کنیم، در اینجا یک نکته برای شما مدیران رسانه های اجتماعی وجود دارد: از دو تلفن همراه استفاده کنید. حتماً از خود می‌پرسید که چه می‌گوید: با دوبرابر کردن تعداد دستگاه‌ها، زمان کمتری را روی صفحه‌نمایش صرف کنید؟

آماده شدن برای گذراندن وقت بدون گوشی می تواند جالب و موثر باشد.

نه، قول می دهیم، ما شما را مسخره نمی کنیم! در واقعیت، یک تلفن همراه اختصاص داده شده به فعالیت حرفه ای خود داشته باشید به شما این امکان را می دهد که محیط شخصی خود را از محیط حرفه ای خود جدا کنید. بنابراین می توانید تلفن کاری خود را در دفتر بگذارید و پس از رسیدن به خانه به کار فکر نکنید.

اگر این خبر در روش هایی برای کاهش زمان صفحه نمایش برای مدیران رسانه های اجتماعی برای شما جالب بود، با خیال راحت آن را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و برای مشترک شدن در خبرنامه بازاریابی دیجیتال ما (روزانه یا هفتگی) برای دریافت مقالات بعدی ساعت دیجیتال ما.

با انتخاب زمان هایی که عادت خاصی به حضور در صفحه نمایش خود ندارید، شروع کنید، سپس به تدریج دوره های خاموش را افزایش دهید.

آیا می خواهید زمان کمتری را در تلفن خود برای فعالیت های دیگر صرف کنید، اما قربانی FOMO (ترس از دست دادن) هستید؟ آیا شما یک مدیر رسانه های اجتماعی هستید و در تعیین محدودیت برای استفاده از تلفن خود مشکل دارید؟ نمی دانید چگونه کار را از زندگی شخصی خود جدا کنید؟ وقتی نوبت به تلفن های همراهمان می رسد گاهی تعیین محدودیت ها سخت می شود… و وقتی نوبت به شغل شما می رسد، کار پیچیده تر می شود! اما نگران نباشید، این مقاله باید به شما کمک کند: یک اینفوگرافیک، 5 نکته، که به شما کمک می کند زمان صرف شده روی صفحه نمایش خود را در هر روز کاهش دهید.

زمان صرف شده در شبکه های اجتماعی
چگونه زمان صرف شده با گوشی خود را کاهش دهیم؟

اینفوگرافیک: چگونه زمان صفحه نمایش خود را به عنوان مدیر رسانه های اجتماعی کاهش دهیم؟

5 نکته برای محدود کردن زمان نمایشگر

1- زمان های تعطیل را برنامه ریزی کنید

یک راه ساده برای کاهش زمان صرف شده در صفحه نمایش، قطع ارتباط از محل کار و اختصاص دادن خود به سرگرمی های دیگر، این است که همیشه هنگام حرکت دستگاه خود را نگیرید.

  • آیا وقتی از سر کار به خانه می روید روی مبل استراحت می کنید؟ یک کتاب بردارید و گوشی خود را در آشپزخانه بگذارید.
  • آیا می روی به رختخواب؟ تلفن خود را بگذارید تا در اتاق نشیمن شارژ شود و زمانی را برای گپ زدن با شریک زندگی خود در مورد روز خود اختصاص دهید.
  • آیا با فرزندانتان یک مهمانی بازی روی تخته راه می اندازید؟ گوشی خود را روی میز دیگری بگذارید و واقعا از لحظه لذت ببرید.

4 – اعلان ها را محدود کنید (یا غیرفعال کنید).

خواهی دید، فقط احساس بهتری خواهی داشت!

2- محدودیت استفاده روزانه را تعیین کنید

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم. آنجا میبینمت؟

به تدریج کاهش دهید: نیم ساعت، یک ساعت …

در حالی که اگر شما زمان های تعطیلی خود را از قبل برنامه ریزی کنید، در احترام به آنها مشکل کمتری خواهید داشت (ممکن است در ابتدا پیچیده باشد اما فواید آن را خواهید دید و خیلی سریع به آنها عادت خواهید کرد).

سعی نکنید فوراً محدودیت های خیلی کم را تعیین کنید، دست یافتنی نخواهد بود و باز هم نتیجه معکوس خواهد داشت.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظر خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت (با کمال میل) به شما پاسخ خواهیم داد.

همچنین می توانید بهترین محتوای ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

کارهایی که می‌توانید برای کاهش زمان صرف شده روی تلفن خود انجام دهید و به ویژه برای مدیران رسانه‌های اجتماعی در هنگام بازگشت به خانه موفق شوید: اعلان ها را غیرفعال کنید (یا آنها را کاهش دهید تا فقط موارد ضروری را حفظ کنید).

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)


3- گوشی خود را هر کجا که می روید نبرید

با غیرفعال کردن اعلان ها، شما خواهید بود کمتر درخواست شده است و به احتمال زیاد گوشی خود را برای مدتی فراموش خواهید کرد.

5 – نکته جایزه ما: از دو گوشی مختلف استفاده کنید