6 محصول جدید برای کشف!

برای کاربران قدرتمند، برگه جدید “سوالات” راهی مفید برای شناسایی سریع مسائل سطح بالا و فرو رفتن مستقیم در آنها، به جای برگه “نمای کلی” است. برای کاربرانی که تخصص کمتری در سئو دارند، نکات بیشتری برای بهبود وب سایت آنها ارائه می شود.

2- تب جدید “پیوندها”.

پیوندها قورباغه جیغ انگلت

توضیحی در مورد هر موضوع و اقدامات بالقوه در برنامه به زبان های انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی، فرانسوی و ایتالیایی ارائه شده است.

نسخه 17 همچنین شامل تعدادی به روز رسانی کوچک و رفع اشکال است.

کاربران همچنین می توانند تعداد URL ها را در هر عمق دریل محدود کنند، که می تواند در برخی از سناریوها به نمونه برداری بهتر کمک کند.

4- پیکربندی “چند ویژگی” برای URL Inspection API (SearchConsole)

این برگه برای کمک به راهنمایی بهتر کاربران به مسائل احتمالی و زمینه های بهبود، بر اساس فیلترهای موجود در برگه «نمای کلی» معرفی شده است.

در آزمایش داخلی محدود ScreamingFrog از ساخت بومی Silicon، آنها دریافتند که:

  • خزیدن یک سایت میزبانی محلی با تأخیر بسیار کم دو برابر سریعتر بود.
  • بارگیری یک کاوش ذخیره شده 4 برابر سریعتر بود.
  • تجربه بومی در مقایسه با استفاده از لایه شبیه سازی Rosetta2 به طور قابل توجهی روان تر است.

6- زبانه های جداشدنی

برگه‌های جداگانه قورباغه جیغ 17

در مثال بالا، حداکثر 1000 URL محصول توسط ScreamingFrog خزیده می شود که نمونه کافی برای تصمیم گیری آگاهانه تر خواهد بود. این ویژگی جدید مخصوصاً برای سایت‌هایی با تعداد صفحات بسیار بالا (یا کاربران نسخه رایگانی که می‌خواهند کاوش صفحات همان قالب را به حدود ده صفحه محدود کنند تا به سرعت از 500 تجاوز نکند مفید است. URL های خزیده شده).

در صورت نیاز، گزینه‌هایی برای «چسب کردن»، «پین کردن» و بازنشانی همه برگه‌ها به نمای اولیه تک وجود دارد.

در بخش «پیکربندی > عنکبوت > محدودیت‌ها» اکنون پیکربندی «محدودیت در مسیر URL» برای وارد کردن فهرستی از انواع URL و حداکثر تعداد صفحات برای خزیدن برای هر کدام وجود دارد.

همه زبانه ها اکنون قابل جدا شدن/جدا شدن از یکدیگر هستند.

کاربران می‌توانند بر روی هر برگه از رابط اصلی کلیک راست کرده و “باز کردن” آن را به جایی که می‌خواهند منتقل کنند (در چندین صفحه).

در اینجا مروری بر آخرین ویژگی های Screaming Frog SEO Spider (برای نسخه 17 ابزار تحلیل خزیدن آن) است.

1- تب جدید “مسائل”.

مسائل جدید فریاد قورباغه سئو 17

همه داده ها را می توان با صفحات منبع از طریق منوی “صادرات انبوه > پیوندها” صادر کرد.

3- جدید برای تعیین محدودیت

قورباغه جیغ را محدود می کند 17

برای کاربرانی که دوست دارند در حین انجام کارهای دیگر مراقب خزیدن باشند یا همه چیز را به یکباره تجزیه و تحلیل کنند، بسیار جالب است.

هر مشکل با یک «نوع» و یک «اولویت» مرتبط است که بر اساس تأثیر احتمالی آن تخمین زده می‌شود.

تب جدید “لینک ها” به شما امکان می دهد مشکلات مربوط به پیوندها را بهتر شناسایی کنید، مانند صفحات با عمق کاوش بالا، صفحات بدون هیچ پیوند خارجی یا داخلی، صفحاتی که از ویژگی nofollow در لینک های داخلی یا حتی متن های انکر غیر توصیفی استفاده می کنند.

یک نسخه بومی Apple Silicon اکنون برای کاربران Mac M1/2 (و RPM برای کاربران لینوکس فدورا) در دسترس است.

یک سطح اولویت با هر مورد مرتبط است تا به کاربران کمک کند اقدامات اصلاحی خود را اولویت بندی کنند.

برای دانلود نسخه 17 Screaming Frog SEO Spider به اینجا مراجعه کنید:منبع

بنابراین، در پیکربندی URL Inspection API (“Config > API Access > GSC > URL Inspection”)، کاربران اکنون می توانند انتخاب کنند که از “چند ویژگی” در یک خزیدن استفاده کنند. SEO Spider به طور خودکار تمام ویژگی های مرتبط را در حساب شناسایی می کند و از خاص ترین ویژگی برای درخواست داده برای URL استفاده می کند.

این بدان معناست که اکنون می‌توان بیش از 2000 URL را با داده‌های URL Inspection API در یک خزیدن واحد دریافت کرد، اگر چندین ویژگی پیکربندی شده باشد – بدون نیاز به انجام خزیدن چندگانه.

5- ScreamingFrog اکنون با Apple Silicon سازگار است

قورباغه جیغ 17 سیب سیلیکون

با این حال، ممکن است چندین ویژگی تایید شده (زیر دامنه یا زیرپوشه) برای یک وب سایت داشته باشید، که در آن هر ویژگی منحصر به فرد دارای محدودیت 2000 درخواست خواهد بود.

Google Console URL Inspection API به 2000 درخواست برای هر ملک در روز محدود کرده است.

در این نسخه جدید، ScreamingFrog یک برگه جدید «مشکلات» راه‌اندازی کرده است که مسائل، هشدارها و فرصت‌های کشف‌شده را شرح می‌دهد.

کاربران اکنون می توانند تعداد URL های خزیده شده توسط URL Path را برای بهبود کنترل خزیدن بر اساس نوع صفحه و پوشه/زیر پوشه کنترل کنند.