6 پلتفرم برتر نوشتن وب (2022)


اگر زمان برای نوشتن محتوا ندارید یا نمی دانید چگونه آن را انجام دهید، راه حل هایی وجود دارد. ساده ترین آنها این است که از طریق یک پلت فرم نوشتن محتوا بروید. به طور خاص، اینها سایت هایی هستند که در ازای پرداخت به شما مطالبی را ارائه می دهند. بهترین بسترهای نوشتن برای دریافت آسان متون چیست؟ چگونه این می تواند برای وب سایت شما مفید باشد؟ بیایید همه چیزهایی را که باید در مورد پلتفرم های نوشتن وب بدانید را ببینیم.

بستر نوشتن وب چیست؟

پلت فرم نوشتن وب به سادگی سایتی است که شما را در تماس مستقیم با ویرایشگران وب قرار می دهد. به عبارت دقیق، عملیات ساده است: شما در پلت فرم ثبت نام می کنید و درخواست نوشتن محتوا را با یک خلاصه برای راهنمایی ویرایشگر و مهلت تحویل می دهید.

با توجه به قیمت، هر پلت فرم لیست قیمت خود را ارائه می دهد. معمولا، قیمت از تعداد کلمات محاسبه می شود. این قیمت با توجه به تجربه و کیفیت ویرایشگر و همچنین انتظار شما (مقاله ساده، صفحه استراتژیک و غیره) متفاوت است. اگر کمترین نرخ‌ها را بگیرید، در معرض خطر بهینه‌سازی متن ضعیف با خطاهای املایی احتمالی هستید. در حالی که با نرخ های بالاتر، کیفیت مشخص و سطح صحیحی از بهینه سازی را تضمین می کنید.

6 بهترین بسترهای نوشتن آنلاین

Whitepress: بسیار بیشتر از یک وب سایت نوشتن

Whitepress یک پلت فرم بسیار جالب برای نوشتن وب خود است. در واقع خدمات نوشتن تنها بخشی از خدمات آنهاست. اساساً یک است پلت فرم بین المللی نت لینک و بازاریابی محتوا. به عبارت دیگر، از وایت پرس، شما قادر خواهید بود خرید لینک ها یا مقالات حمایت شده را در سطح بین المللی مدیریت کنید.

نقطه قوت این پلتفرم این استبرای برون سپاری نوشتن مقالات شما، یک سرویس نوشتن وب ارائه می دهد حمایت شده یا غیره به عنوان بخشی از یک استراتژی سئو، وایت پرس می تواند به شما این امکان را بدهد که ابعاد بالاتری به وب سایت خود بدهید.

Whitepress: وب نویسی، بازاریابی محتوا و پلتفرم نت لینک
Whitepress: وب نویسی، بازاریابی محتوا و پلتفرم نت لینک

مانند بسیاری از پلتفرم های نوشتاری، وایت پرس سطوح مختلفی از کیفیت را برای متون خود ارائه می دهد. در اینجا قیمت های مختلفی که توسط این ابزار دریافت می شود آورده شده است:

 • 1000 کاراکتر: 9 یورو.
 • 2000 – 2500 کاراکتر: 20 یورو.
 • 3000 – 3500 کاراکتر: 29 یورو.
 • 3500 – 5000 کاراکتر: 72 یورو.
 • 5000 – 8000 کاراکتر: 115 یورو.
 • 8000 – 12000 کاراکتر: 175 یورو.

به طور خلاصه، با وایت پرس، می توانید خرید و برون سپاری نوشتن مقالات حمایت شده خود را به راحتی مدیریت کنید. همه چیز روی یک پلت فرم جمع شده است. به طور مشخص، برای به دست آوردن یک مقاله حمایت شده در یک سایت مربوطه، تنها 10 دقیقه زمان می برد.

Textbroker: سایت مرجع وب نویسی در بازار

کارگزار متن به وضوح یکی از شناخته شده ترین پلتفرم های موجود در بازار است.

این 2 نوع پیشنهاد ارائه می دهد: سلف سرویس (سفارش اقلام) و مدیریت سرویس (مدیریت خط مشی محتوا). در اینجا، ما عمدتاً روی بخش سلف سرویس تمرکز می کنیم، که بیشتر با تعریفی که می توانیم از یک پلت فرم نوشتن وب داشته باشیم مطابقت دارد. جدول کارمزد TextBroker به روش های مختلفی تقسیم می شود. اول، خدمات مختلفی وجود دارد:

 • OpenOrder: پیشنهاد برای ویرایشگران باز است
 • DirectOrder: با نویسنده دلخواه خود سفارش دهید
 • TeamOrder: انتخاب تیم نویسندگان
TextBroker: پلت فرم نوشتن وب
TextBroker: پلت فرم نوشتن وب

سپس، در اینجا قیمت ها (در OpenOrder):

 • کیفیت نویسندگان 3 از 5: 0.022 یورو / کلمه
 • کیفیت نویسنده 4 از 5: 0.03 یورو برای هر کلمه (DirectOrder و TeamOrder از 0.031 یورو برای هر کلمه)
 • کیفیت نویسندگان 5 از 5: 0.08 یورو / کلمه

5euros.com: بستری برای یافتن مترجمان آزاد در نوشتن وب

اساسا، 5 یورو یک پلت فرم اختصاصی برای خدمات نوشتن نیست. در واقع یک است سایتی که در آن می توانید فریلنسرها را خیلی سریع استخدام کنید، اغلب برای ماموریت های کوچک.

با این وجود، تعداد بسیار زیادی از آنها را خواهید یافت ویرایشگرهای وب در بالا. برای هر بودجه و هر نیازی چیزی وجود دارد. بنابراین شانس خوبی وجود دارد که در بین بیش از 900 فریلنسر که وب نویسی ارائه می دهند، آنچه را که به دنبالش هستید بیابید.

5 یورو: بستری برای یافتن مترجمان آزاد در نوشتن وب
5 یورو: بستری برای یافتن مترجمان آزاد در نوشتن وب

Scribeur: پلت فرم محتوای حرفه ای

کاتب دیگری است پلت فرم نوشتن، که قیمت های کمی جذاب تر از آنچه در TextBroker دیده ایم ارائه می دهد. همچنین در اینجا می توانید به 2 روش مختلف با آنها کار کنید. یا مقاله ای را به صورت سلف سرویس سفارش می دهید، یا مدیریت پروژه نوشتن خود را کاملاً محول می کنید. در اینجا قیمت های سلف سرویس آمده است:

 • کیفیت 2 ستاره: 0.012 یورو به ازای هر کلمه
 • کیفیت 3 ستاره: 0.015 یورو به ازای هر کلمه
 • کیفیت 4 ستاره: 0.028 یورو به ازای هر کلمه
 • کیفیت 5 ستاره: 0.055 یورو به ازای هر کلمه
Scriber: بستر نوشتن وب
Scriber: بستر نوشتن وب

LLRedac: نوشتن سفارشی

LLRedac یک پلتفرم محتوای فرانسوی است. ویژگی اصلی آن است جنبه عملی ارائه شده توسط ماشین حساب قیمت آن. شما نوع سرویس مورد نیاز خود را وارد می کنید (وب نویسی در این مورد در اینجا)، سطح کیفیت نوشتن، تعداد کلمات مورد نظر و زمان چرخش را وارد می کنید. سپس LLRedac مستقیماً به شما قیمت می دهد.

در اینجا قیمت به ازای هر سطح کیفیت (برای یک زمان چرخش 4 روزه):

 • 2 ستاره: 0.04 یورو برای هر کلمه
 • 3 ستاره: 0.05 یورو برای هر کلمه
 • 4 ستاره: 0.07 یورو برای هر کلمه
 • 5 ستاره: 0.08 یورو برای هر کلمه
LLRedac: پلت فرم نوشتن وب
LLRedac: پلت فرم نوشتن وب

LLRedac می تواند برای انواع مختلف صفحات در وب سایت شما متون بنویسد: مقاله اساسی، تصحیح، بازنویسی سئوی معنایی، نوشتن برگه محصول، محتوای سایت ویترین، مقاله وبلاگ، نوشتن کتاب الکترونیکی.

TonTexte، سایتی که برای موضوعات خاص می نویسد

TonTexte پلتفرمی است که کمی متفاوت از هر چیزی است که تاکنون دیده ایم. در واقع اینها بسته های مقاله بنویسید، که سپس می توان آن را خریداری کرد. اینها معمولا هستند متمرکز بر موضوعات خاص، جایی که نویسندگان متخصص کم هستند. این مطالب همه 1200 کلمه هستند و برای سئو بهینه شده اند. در اینجا موضوعات مختلفی وجود دارد که در حال حاضر در سایت آنها یافت می شود: املاک و مستغلات، روشن بینی، CBD، والدین یا حتی بازاریابی.

یک بسته 10 مقاله ای 1200 کلمه ای 300 یورو بدون مالیات هزینه دارد.

TonTexte: پلت فرم نوشتن وب
TonTexte: پلت فرم نوشتن وب

چرا برای نوشتن محتوای خود از این سایت ها سر بزنید؟

استخدام یک پلت فرم نوشتن وب برای مراقبت از مقالات یا محتوای شما می تواند مزایایی داشته باشد. در اینجا 3 نقطه قوت اصلی این سایت ها آورده شده است.

زمان تحویل

حتی اگر کیفیت بسته به پلتفرم ها همیشه کاملاً مطلوب نباشد، یکی از مزیت های اصلی آنها زمان تحویل است. اگر مقداری دارید نیازهای سریع، با ضرب الاجل کوتاه، باید شادی خود را در این پلتفرم ها پیدا کنید. در واقع، وقتی طیف وسیعی از پلتفرم‌های موجود را مشاهده می‌کنید، مطمئناً پلتفرم‌هایی وجود خواهند داشت که می‌توانند فوراً در دسترس شما باشند.

مشاهده حتی می تواند تا مقیاس دقیق تری گسترش یابد. در هر پلتفرم، لزوماً یک ویرایشگر آماده برای مراقبت از سفارش شما وجود خواهد داشت. همچنین، اگر ضرب‌الاجل‌های شما محدود باشد، این احتمال وجود دارد که پلتفرم درخواست شما را از دیگرانی که مهلت‌های طولانی‌تری دارند جلوتر بگذارد.

نرخ های سودمند

ممکن است فکر کنیم که یک پلتفرم نویسندگی همیشه قیمت های کمتری نسبت به یک نویسنده مستقل ارائه می دهد. در واقعیت، آنها همه نوع قیمت را ارائه می دهند، برای پاسخگویی به درخواست های زیادی که ممکن است. همانطور که ممکن است از پلتفرم های ذکر شده در بالا مشاهده کرده باشید، برخی از آنها نیز نسبت به سایرین “حق بیمه” تر هستند.

به عبارت دیگر، لزوماً قیمت هایی وجود دارد که با انتظارات بودجه ای و کیفی شما مطابقت دارد.

مزایایی برای سردبیران این سایت ها

فراتر از رفاه مشتری، این پلتفرم ها مزایای غیرقابل انکاری برای ویراستاران نیز دارند. اول از همه، ویراستاران از همه کارهای جستجوگر اجتناب می کنند، زمان بر، پرهزینه و همیشه آسان برای انجام نیست. بنابراین ویراستاران می توانند زمان بیشتری را به نوشتن متون اختصاص دهند.

همچنین به لطف پلتفرم ها می توان به بدنامی دست یافت. برخی سیستم رتبه بندی ارائه می دهند که کار نویسندگان را برجسته می کند. سردبیران همچنین از تمام مشکلات فاکتورهای پرداخت نشده و روابط پیچیده با مشتریان خاص اجتناب می کنند.

اکنون بهترین پلتفرم ها را برای برون سپاری نوشتن مقالات و محتوای سایت خود می شناسید. اگر سایت های جالب دیگری را می شناسید که خدمات قابل قبولی ارائه می دهند، در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

منبع