7 نقشه جدید گوگل برجسته شد!

اگر این مقاله در اخبار آینده در جستجوی محلی (و Google Maps) شما آن را دوست داشتید، در اشتراک گذاری و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم.

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

علاوه بر این ویژگی، نمای همه جانبه به شما نشان می دهد که یک مکان چقدر شلوغ خواهد بود و در تاریخ و زمان معین آب و هوا چگونه خواهد بود.

به گفته گوگل، این به روز رسانی ها به طور قابل توجهی نحوه کاوش در محله ها، مشاغل و رستوران ها را در نتایج جستجوی گوگل بهبود می بخشد.

اخبار گوگل مپ

بیایید تصور کنیم که به یک بازار در فضای باز می روید و باید مقداری پول برداشت کنید. با جستجو با نمای زنده، فقط تلفن خود را برای جستجو و مشاهده فورا دستگاه های خودپرداز در یک منطقه بالا ببرید. همچنین می‌توانید مکان‌های مختلفی را ببینید – از جمله کافه‌ها، فروشگاه‌های مواد غذایی و ایستگاه‌های حمل‌ونقل عمومی. ما ساعات کاری یک مکان و میزان شلوغی آن را به شما می گوییم، و می توانید برای مشاهده جزئیات بیشتر روی هر مکانی ضربه بزنید، مانند خدمات ارائه شده توسط آرایشگاه در خیابان. »

گوگل

گوگل قابلیتی را که سه سال پیش معرفی شد به نام Live View به روز می کند که به شما امکان می دهد هنگام مشاهده از منظره یاب دوربین گوشی خود، مسیرها را پیمایش کنید.

در کنفرانس سالانه جستجو در گوگل، این شرکت اعلام کرد هفت ویژگی جدید و به روز رسانی مرتبط با جستجوی محلی و نقشه های گوگل. کاربران در حال حاضر می توانند از برخی از ویژگی ها استفاده کنند، سپس بقیه به تدریج عرضه خواهند شد.

رستوران‌ها اغلب تخصص‌هایی دارند که در یک جامعه محلی به آن شهرت دارند.

تشخیص این کیفیت هنگام جستجو در گوگل می تواند دشوار باشد، زیرا ستاره ها و نظرات کل داستان را بیان نمی کنند.

Google پوشش خود را از منوهای دیجیتال گسترش می دهد و در عین حال آنها را با تصاویری غنی غنی می کند و آنها را با اطمینان بیشتری به روز نگه می دارد.

گوگل که امروزه در دسترس است، بیش از 250 نمای هوایی واقع گرایانه از نقاط دیدنی و مکان های دیدنی مشهور جهان ارائه می دهد.

گوگل از این هم فراتر خواهد رفت و به کاربران اینترنتی خود اجازه می دهد تا با قرار دادن فیلترهای نوع، دقیق تر عمل کنند: غذاهای گیاهی، وگان، غذاهای تند و غیره.

2- برجسته کردن تخصص های رستوران

غذاهای تخصصی رستوران Google Maps

منابع: 1، 2، 3منبع

Google مشخص می‌کند که ابتدا محبوب‌ترین غذاها را ارائه می‌کند و عناصر بصری را برای برجسته کردن گزینه‌های غذایی مختلف ارائه‌شده توسط رستوران (مثلاً غذای گیاهی/وگان) اضافه می‌کند.

4- بهبود نمایش “Live View” در Google Maps

نمای زنده نقشه های گوگل

تغییرات جستجوی محلی (و Google Maps) که به زودی در دسترس خواهند بود عبارتند از:

  1. رستوران ها را بر اساس ظرف غذا جستجو کنید
  2. کشف تخصص های رستوران
  3. پشتیبانی بهتر از منوهای دیجیتال
  4. بهبود نمایشگر Google Maps Live View
  5. نماهای هوایی از مکان های دیدنی معروف با استفاده از هوش مصنوعی
  6. نمای فراگیر بهبود یافته
  7. به سرعت فضای محله ها را تجزیه و تحلیل کنید

در اینجا نمونه‌ای از فهرست رستوران‌های محلی با «نظرات مشتریان» در بالای صفحه آورده شده است:

نمای همه جانبه در ابتدا در ماه های آینده در لس آنجلس، لندن، نیویورک، سانفرانسیسکو و توکیو در اندروید و iOS در دسترس خواهد بود.

7- فضای یک محله را به صورت پیشرفته تری تحلیل کنید

vibe چک نقشه های گوگل

عکس‌ها و اطلاعات مفید از انجمن نقشه‌های Google هنگام حرکت در محله روی نقشه ظاهر می‌شوند.

در یک پست وبلاگ اختصاصی، گوگل توضیح می‌دهد که چگونه می‌تواند منوهای دیجیتالی بیشتری را بدون اینکه صاحبان رستوران مجبور به انجام کار خود باشند، اضافه کند:

گوگل 7 ویژگی جدید اختصاص داده شده به جستجوهای محلی و برنامه Google Maps خود را اعلام کرده است. در اینجا آنچه تغییر خواهد کرد، و چگونه است.

ویژگی جدید «حالت محله» Google Maps به شما این امکان را می دهد که قبل از رفتن به آنجا ایده ای از محله داشته باشید.

6- Vue Immersive (نمای همه جانبه)

مشاهده همهجانبه نقشه های گوگل

به زودی، Google به مردم کمک می‌کند تا رستوران‌ها را ببینند و رتبه‌بندی کنند تا بهتر بفهمند چه چیزی آنها را منحصربه‌فرد می‌کند.

تمام جزئیات این به روز رسانی ها را در بخش های زیر بیابید.

1- جستجوی رستوران ها بر اساس ظرف

جستجو بر اساس ظروف

گوگل می گوید از ترکیبی از هوش مصنوعی و اطلاعات ارسال شده توسط کاربر برای تقویت این ویژگی استفاده می کند که در ماه های آینده در سطح جهانی در اندروید و iOS عرضه خواهد شد.

نمای همه جانبه به شما این امکان را می‌دهد تا با تجربه‌ای که شما را به داخل ساختمان‌ها و سایر مؤسسات سازگار می‌برد، فراتر از نمای خیابان Google بروید.

تجربه جستجوی جدید به شما این امکان را می‌دهد تا عبارتی مانند «sushi near me» را تایپ کنید و Google فهرستی از رستوران‌هایی را که آن غذا را در منوی خود دارند، برمی‌گرداند.

جستجو با نمای زنده در ماه های آینده در لندن، لس آنجلس، نیویورک، سانفرانسیسکو، پاریس و توکیو آغاز خواهد شد.

5- نماهای هوایی از اماکن گردشگری

گوگل نمونه ای از استفاده از Live View را برای یافتن دستگاه خودپرداز در نزدیکی مکان یک شخص نشان داد:

علاوه بر مرور از یک مکان به مکان دیگر، به زودی می توانید چیزهای خاصی را در محیط اطراف خود جستجو کنید (مانند خودپرداز، سوپرمارکت و غیره).

Google از یادگیری ماشینی برای تجزیه و تحلیل تصاویر و نظرات استفاده می کند تا بفهمد چه چیزی یک مکان را منحصر به فرد می کند.

3- پشتیبانی بهتر گوگل از منوهای دیجیتال

منوهای دیجیتالی نقشه های گوگل

گوگل قابلیت‌های جستجوی رستوران‌های خود را با ارائه امکان یافتن مراکز محلی که یک غذای خاص سرو می‌کنند، بهبود می‌بخشد.

برای هرگونه سوال در رابطه با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظرات خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت به شما (با کمال میل) پاسخ خواهیم داد.

Google چیزهای جدید، جاذبه‌ها و مکان‌هایی را برای کاوش برجسته می‌کند.

ما اطلاعات منوی ارائه شده توسط افراد و بازرگانان و اطلاعات موجود در وب‌سایت‌های رستوران‌ها را که از استانداردهای باز برای اشتراک‌گذاری داده‌ها استفاده می‌کنند، ترکیب می‌کنیم. برای انجام این کار، ما از پیشرفته‌ترین فناوری‌های درک زبان و تصویر، از جمله مدل چندوظیفه‌ای یکپارچه خود استفاده می‌کنیم. »

گوگل

گوگل فهرستی از تمام بناهای تاریخی مربوط به این “نماهای هوایی” را ارائه نکرده است، که به نظر می رسد به طور مصنوعی توسط یک هوش مصنوعی تولید شده اند، اما برای مثال می توانید با مراجعه به Google Maps و جستجوی برج ایفل به یک مثال ملموس مراجعه کنید: