9 ابزار برای حذف واترمارک های TikTok (+ چگونه از آنها استفاده کنیم؟)

مرحله 2: زیر ردیف عمودی ابزارهای ویرایش در سمت چپ، “ابزار برش” را انتخاب کنید تا ناحیه واترمارک را برای حذف انتخاب کنید.

واترمارک بازنشسته لوناپیک

مرحله 4: می توانید تصویر/ویدیو را پس از حذف واترمارک صادر کنید.

3. LunaPic

مرحله 4: پس از حذف واترمارک، روی “File” کلیک کنید و “Save Image” را انتخاب کنید تا تصویر صادر شود.

4. EasePaint Watermark Remover

با ssstik.com، می توانید ویدیوهای TikTok را بدون واترمارک (لوگو) به صورت رایگان دانلود کنید. به غیر از ذخیره ویدیوهای TikTok در فرمت MP4، این برنامه می تواند صدا را از ویدیوهای TikTok استخراج کند و حتی تصاویر کوچک و زیرنویس ها را تبدیل کند.

واترمارک Ssstik

حذف واترمارک ویدیویی HitPaw ابزار عالی برای دادن ظاهری حرفه ای به ویدیوهای شما است. با پنج حالت حذف به کمک رایانه، می توانید به سرعت واترمارک های ثابت یا شناور را تنها با چند کلیک پاک کنید. این برنامه با هر دو دستگاه ویندوز و مک سازگار است.

مرحله 1: به وب سایت Lunapic بروید، روی گزینه “Upload photo” کلیک کنید و آن را آپلود کنید تا تغییرات ایجاد شود.

واترمارک بازنشسته لوناپیک

نرم افزار قدرتمند رایگان پاک کننده واترمارک EasePaint به شما در حذف واترمارک ها، آرم ها، افراد، اشیاء ناخواسته، مهرهای زمانی، متن و ایموجی ها در مراحل ساده کمک می کند.

مرحله 2: جعبه ابزار نرم افزار به شما امکان می دهد واترمارکی را که می خواهید حذف کنید انتخاب کنید و حالتی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید.

حذف واترمارک Hitpaw

برای کمک به شما، فهرستی از 5 ابزار برتر را برای حذف واترمارک و لوگوی TikTok از ویدیوهای شما گردآوری کرده ایم. بستنی روی کیک، برخی از این روش ها کاملا رایگان هستند!

1. HitPaw Watermark Remover and Remover

حذف واترمارک آنلاین TikTok یک ابزار همه کاره است که به شما امکان می دهد از شر واترمارک های مزاحم TT خلاص شوید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که ویدیویی را که می خواهید ویرایش کنید آپلود کنید و بقیه کارها را سرویس انجام می دهد. می‌توانید ویدیوهای خود را با کیفیت HD ضبط کنید: بدون در نظر گرفتن رسانه‌ای که در آن پخش می‌کنید، همیشه کیفیت خوبی خواهند داشت. علاوه بر این، استفاده از این سرویس رایگان و آسان است، همه می توانند از آن لذت ببرند.

حذف واترمارک Hitpaw Tiktok

2. MusicallyDown

مرحله 3: با انتخاب “Find logo”، نرم افزار لوگو را در ویدیوی شما جستجو می کند. همچنین می توانید لوگو را به صورت دستی علامت گذاری یا انتخاب کنید.

استفاده ازiMyFone حذف لوگوی Tiktok از ویدیوها بسیار ساده است. تنها با چند کلیک، یک فایل تمیز و بدون واترمارک دریافت می کنید. علاوه بر این، iMyFone Watermark Remover ویژگی های بسیاری مانند پردازش دسته ای و همچنین ابزارهای ویرایش را ارائه می دهد.

مرحله 3: عالی! شما با موفقیت واترمارک را از تصاویر/ویدئوهای خود حذف کردید.

نحوه حذف لوگوی Tiktok از ویدیو در 3 مرحله آسان:

آیا می خواهید بدانید چگونه واترمارک های TikTok را از ویدیوهای مورد علاقه خود حذف کنید؟ شما در این مورد تنها نیستید! چه مبتدی باشید و چه یک تولید کننده باتجربه، دانستن نحوه حذف واترمارک TikTok می تواند در بسیاری از موارد برای دستیابی به ویرایش ویدیویی با کیفیت مفید باشد.

اگر به دنبال یک ابزار حذف واترمارک آنلاین هستید که به‌طور خاص برای TikTok طراحی شده است، راه‌حل‌های زیادی مانند HitPaw، MusicallyDown، Amoyshare و ssstik.com وجود دارد که می‌تواند به شما کمک کند بدون نیاز به نصب نرم‌افزار، کار را سریع و تمیز انجام دهید. کامپیوتر.

1. TikTok Online Watermark Remover (Suppression du filigrane en ligne)

مرحله 3: یکی از پنج حالت حذف واترمارک را انتخاب کنید. نتایج هر حالت متناسب با نیاز شما متفاوت است.

حذف واترمارک Hitpaw

حکم نهایی

مرحله 2: پس از کلیک روی افزودن تصاویر، تصویری را که می خواهید ویرایش کنید انتخاب کنید.

Amoyshare Watermark Remover ابزاری قدرتمند برای حذف واترمارک از تصاویر و ویدیوها است. شما به راحتی می توانید واترمارک ها را از تصاویر و ویدیوهای خود تنها با چند کلیک حذف کنید. رابط کاربر پسند تضمین می کند که تمام واترمارک ها بدون آسیب رساندن به تصاویر حذف می شوند.

Amoyshare Watermark Remover

4. ssstik.com

مرحله 3: هنگامی که روی Custom Selection کلیک می کنید، نماد Eraser در نوار ابزار اصلی ظاهر می شود. همچنین می توانید از Square Selection برای پاک کردن واترمارک بر اساس شکل آن استفاده کنید.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

حذف واترمارک LunaPic یک ابزار ایده آل برای هر کسی که می خواهد به سرعت و به راحتی واترمارک ها را از تصاویر حذف کند. از آنجایی که مبتنی بر وب است، نیازی به نصب ندارد، که آن را بسیار راحت می کند. تنها چیزی که نیاز دارید اتصال به اینترنت است و این همه رایگان است! این ابزار از فرمت های مختلف از جمله JPEG، PNG و GIF پشتیبانی می کند. با این حال، فرمت های ویدئویی را در نظر نمی گیرد.

مرحله 3: پس از انتخاب تمام واترمارک، روی گزینه “Remove and Paint” کلیک کنید، واترمارک حذف می شود و پس زمینه نیز به طور یکپارچه ادغام می شود.

واترمارک بازنشسته لوناپیک

مرحله 1: تصویر یا ویدیویی را که می‌خواهید واترمارک را از آن حذف کنید انتخاب کنید و روی دکمه بارگذاری کلیک کنید.

iMyfone واترمارک TikTok را حذف می کند

مرحله 1: ویدیویی را که می‌خواهید واترمارک را از آن حذف کنید وارد کنید، سپس برنامه HitPaw Watermark Remover را اجرا کنید.

حذف واترمارک Hitpaw

حذف کننده لوگو و واترمارک آنلاین TikTok ابزار ضروری برای هر کسی است که می خواهد به سرعت، به طور دائم و به راحتی واترمارک ها را از ویدیوهای خود حذف کند. با حذف واترمارک آنلاین TikTok، ویدیوها تنها با چند کلیک از شر لوگوهای مزاحم خلاص می شوند. به علاوه، استفاده از آن رایگان است. چه مبتدی باشید و چه کاربر با تجربه، این نوع ابزار، ساده، سریع و بسیار موثر، قطعا ارزش امتحان کردن را دارد. برای استفاده بدون اعتدال!

مرحله 1: پس از دانلود EasePaint Free Watermark Remover، اقدام به نصب آن کنید.

مرحله 4: هنگامی که روی “شروع” کلیک کنید، ویدیوی شما دیگر حاوی لوگو نخواهد بود!

نرم افزار دیگری که می تواند به شما در حذف لوگو از فیلم ها کمک کند، نام دارد اکنون لوگو را حذف کنید. اما مراقب باشید زیرا گاهی اوقات قسمت هایی از ویدیو را حذف می کند اما خود لوگو را حذف نمی کند. با این وجود، اگر می خواهید لوگو را حذف کنید، همچنان می توانید از این برنامه استفاده کنید.

مرحله 5: شما با موفقیت واترمارک را از تصویر خود حذف کردید.

5. اکنون لوگو را حذف کنید

مرحله 2: از ابزار انتخاب برای مشخص کردن منطقه واترمارکی که می خواهید حذف کنید استفاده کنید.

iMyfone واترمارک ویدیوی TikTok را حذف می کند

این مقاله توسط یک شریک مهمان به عنوان بخشی از یک مشارکت حمایت شده نوشته شده است

مرحله 2: با کلیک بر روی دکمه “افزودن فایل” در نرم افزار، ویدیو را انتخاب کنید.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

MusicallyDown همچنین یک ابزار بسیار مفید برای کسانی است که می خواهند ویدیوهای TikTok را بدون واترمارک ذخیره کنند. فقط لینک ویدیویی را که می خواهید دانلود کنید جایگذاری کنید، روی «دانلود» کلیک کنید. همچنین MusicallyDown کیفیت ویدیویی عالی با وضوح Full HD در فرمت فایل MP4 ارائه می دهد.

موسیقی پایین

3. آمویشیر

مرحله 4: ناحیه مورد نیاز خود را انتخاب کنید و روی Launch یا شروع پاک کردن کلیک کنید. پیامی ظاهر می‌شود، می‌توانید روی Open Path کلیک کنید تا عکس ویرایش شده را مشاهده کنید.

بیا بریم !

5 ابزار برتر برای حذف لوگوی TikTok [Méthodes GRATUITES incluses]

اگر در ویرایش ویدیو متخصص نیستید، حذف واترمارک در ویدیوهای TikTok یا سایر محتوای ایجاد شده با استفاده از برنامه ها و نرم افزارهای اختصاصی بسیار دشوار است. با این وجود، ابزارهای زیادی برای حذف واترمارک TikTok وجود دارد که شما را از ویرایش اغلب دشوار تصویر نجات می‌دهد. در این مقاله قصد داریم شما را با پنج ابزار بسیار قدرتمند برای خلاص شدن از شر واترمارک های مزاحم TikTok آشنا کنیم و نحوه استفاده از آنها را مرحله به مرحله توضیح دهیم.

حذف نشان‌واره TikTok بهترین راه برای حرفه‌ای‌تر کردن ویرایش‌های شما با ویدیوهای TikTok است. با این حال، اگر کسی از ابزار مناسب استفاده نکند، انجام این کار بسیار دشوار است.

مرحله 1: نرم افزار را دانلود و بر روی کامپیوتر خود نصب کنید.

مرحله 4: با استفاده از گزینه “Remove and Export” می توانید پیش نمایش اثر حذف واترمارک از ویدئو/تصویر را در زمان واقعی مشاهده کنید.

حذف واترمارک Hitpaw

2. iMyFone