API قدیمی Google My Business در حال منسوخ شدن دوشنبه، 20 فوریه 2023

Google Map Sunset Globe

اگر هنوز این کار را نکرده‌اید، به API عملکرد نمایه تجاری جدید «ارتقا» کنید. گوگل پست کرد برنامه منسوخ شدن مدتی پیش و قبلاً قرار بود آوریل 2022 منسوخ شود اما گوگل آن را تمدید کرد. به نظر نمی رسد گوگل آن را دوباره تمدید کند.

API گزارش Google My Business Insights از دوشنبه 100% آفلاین می‌شود. بنابراین جمع‌آوری داده‌های بینش در گزارش‌های شما پس از دوشنبه کار نخواهد کرد.

می توانید بیشتر در مورد را ببینید Google Business Profile Performance API در اینجا. امیدوارم از API قدیمی که قبلاً ارتقا داده اید استفاده کرده باشید. در غیر این صورت، ممکن است یک آخر هفته طولانی را پیش روی خود داشته باشید.

برخی از ارائه دهندگان ابزار در مورد این تغییر به مشتریان ایمیل ارسال می کنند و انتظار دارند تغییراتی در نحوه نمایش داده ها در ابزارهایشان ایجاد شود.

فقط یک PSA، Google به طور کامل API قدیمی Google My Business Insights را در 20 فوریه 2023 – این دوشنبه آینده – منسوخ می‌کند. این جدید نیست، اکثر کسانی که از API قدیمی استفاده می‌کنند، اکثر ویژگی‌های آن در حال حاضر منسوخ شده‌اند و ما سال گذشته در این مورد گزارش دادیم. اما اکنون بقیه ویژگی‌ها در دوشنبه آینده کاملاً آفلاین می‌شوند.

بحث انجمن در توییتر.منبع