Apple Business Connect برای مدیریت کسب و کار خود در Apple Maps

همچنین یک API وجود دارد، «برای کسب‌وکارهایی با مکان‌های مختلف، Business Connect شامل Business Connect API می‌شود تا از طریق فهرست‌بندی آژانس‌های مدیریتی مانند Reputation، Rio SEO، SOCi، Uberall و Yext، اپل نوشت. همچنین ادغام با Instacart، Booking.com، OpenTable، و بیشتر.

اپل گفت این ابزار به روز شده (یا آنها می گویند جدید) “به مشاغل در هر اندازه اجازه می دهد تا کارت های مکان خود را ادعا کنند و نحوه نمایش اطلاعات کلیدی را برای بیش از یک میلیارد کاربر اپل در نقشه ها، پیام ها، کیف پول، سیری و سایر برنامه های اپل سفارشی کنند. “

در اینجا چگونه لیست من در Apple Maps با جزئیات و عکس های جدید به نظر می رسد:

ویترین‌ها نیز وجود دارد، “یک ویژگی جدید در کارت مکان، به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا به مشتریان پیشنهادات و مشوق‌هایی مانند آیتم‌های منوی فصلی، تخفیف‌های محصول و موارد دیگر ارائه دهند. کسب‌وکارها می‌توانند به راحتی بخش Showcase کارت مکان خود را از طریق Business Connect به‌روزرسانی کنند.” اپل گفت. اکنون برای مشاغل ایالات متحده و بعداً در سطح جهانی در دسترس است.

Apple Business Connect Rustybrick

اپل دارد دوباره اعلام کرد مجموعه ابزار آن برای کسب‌وکارها برای مدیریت فهرست‌های کسب‌وکار خود در Apple Maps. اکنون Apple Business Connect نامیده می شود که قبلاً Apple Places و قبل از آن Apple Maps Connect نامیده می شد.

ویترین های Apple Business Connect

برای اندازه واقعی کلیک کنید

و Insights، آمار، جایی که می‌توانید برداشت‌ها، کلیک‌ها و غیره را ببینید، و همچنین آنچه را که افراد قبل از ضربه زدن روی این مکان جستجو کرده‌اند، و زمانی که افراد روی این مکان در نتایج جستجو ضربه زدند، کجا بودند.

بحث انجمن در توییتر.

منبع

چیزهای جدیدی که می توانید مدیریت کنید لوگو، عکس روی جلد، ویژگی ها، توضیحات کسب و کار و موارد دیگر هستند. اپل اضافه کرد که می‌توانید «مستقیماً اطلاعات آنها را در کارت مکان تعاملی Apple Maps مدیریت کنید، از جمله افزودن و به‌روزرسانی عکس‌ها و لوگوها؛ دعوت از مشتریان برای انجام اقداماتی مانند سفارش غذا یا رزرو مستقیم از Maps؛ و ارائه تبلیغات ویژه به مشتریان».

برای اندازه واقعی کلیک کنید

در اینجا یک اسکرین شات در اندازه کامل از باطن است. روی آن کلیک کنید تا بزرگ شود:

Apple Business Connect

می‌توانید نسخه‌های قدیمی‌تر مربوط به سال‌های 2021 و 2014 را در آن لینک‌ها مقایسه کنید.

شما می توانید کسب و کار خود را در businessconnect.apple.com.