Apple Business Connect برای مدیریت کسب و کار خود در Apple Maps


Apple Business Connect

اپل دارد دوباره اعلام کرد مجموعه ابزار آن برای کسب‌وکارها برای مدیریت فهرست‌های کسب‌وکار خود در Apple Maps. اکنون Apple Business Connect نامیده می شود که قبلاً Apple Places و قبل از آن Apple Maps Connect نامیده می شد.

اپل گفت این ابزار به روز شده (یا آنها می گویند جدید) “به مشاغل در هر اندازه اجازه می دهد تا کارت های مکان خود را ادعا کنند و نحوه نمایش اطلاعات کلیدی را برای بیش از یک میلیارد کاربر اپل در نقشه ها، پیام ها، کیف پول، سیری و سایر برنامه های اپل سفارشی کنند. “

چیزهای جدیدی که می توانید مدیریت کنید لوگو، عکس روی جلد، ویژگی ها، توضیحات کسب و کار و موارد دیگر هستند. اپل اضافه کرد که می‌توانید «مستقیماً اطلاعات آنها را در کارت مکان تعاملی Apple Maps مدیریت کنید، از جمله افزودن و به‌روزرسانی عکس‌ها و لوگوها؛ دعوت از مشتریان برای انجام اقداماتی مانند سفارش غذا یا رزرو مستقیم از Maps؛ و ارائه تبلیغات ویژه به مشتریان».

در اینجا چگونه لیست من در Apple Maps با جزئیات و عکس های جدید به نظر می رسد:

Apple Business Connect Rustybrick

ویترین‌ها نیز وجود دارد، “یک ویژگی جدید در کارت مکان، به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا به مشتریان پیشنهادات و مشوق‌هایی مانند آیتم‌های منوی فصلی، تخفیف‌های محصول و موارد دیگر ارائه دهند. کسب‌وکارها می‌توانند به راحتی بخش Showcase کارت مکان خود را از طریق Business Connect به‌روزرسانی کنند.” اپل گفت. اکنون برای مشاغل ایالات متحده و بعداً در سطح جهانی در دسترس است.

ویترین های Apple Business Connect

و Insights، آمار، جایی که می‌توانید برداشت‌ها، کلیک‌ها و غیره را ببینید، و همچنین آنچه را که افراد قبل از ضربه زدن روی این مکان جستجو کرده‌اند، و زمانی که افراد روی این مکان در نتایج جستجو ضربه زدند، کجا بودند.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

در اینجا یک اسکرین شات در اندازه کامل از باطن است. روی آن کلیک کنید تا بزرگ شود:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

می‌توانید نسخه‌های قدیمی‌تر مربوط به سال‌های 2021 و 2014 را در آن لینک‌ها مقایسه کنید.

همچنین یک API وجود دارد، «برای کسب‌وکارهایی با مکان‌های مختلف، Business Connect شامل Business Connect API می‌شود تا از طریق فهرست‌بندی آژانس‌های مدیریتی مانند Reputation، Rio SEO، SOCi، Uberall و Yext، اپل نوشت. همچنین ادغام با Instacart، Booking.com، OpenTable، و بیشتر.

شما می توانید کسب و کار خود را در businessconnect.apple.com.

بحث انجمن در توییتر.

منبع