ChatGPT هرزنامه بررسی کسب و کار Google

هرزنامه بررسی ربات Google Ai

شکست

بحث انجمن در انجمن جستجوی محلی.منبع

توجه داشته باشید، گوگل به شما اجازه نمی دهد از هوش مصنوعی تولیدی خود برای اهداف تولید هرزنامه استفاده کنید، همینطور است OpenAI من باور دارم.

اگر به بررسی ها نگاه کنید، به وضوح به نظر می رسد که توسط هوش مصنوعی تولید شده اند. یکی می خواند:

متاسفم که می شنوم تجربه بدی با درب های گاراژ درست راه داشته اید. به‌عنوان یک مدل زبان هوش مصنوعی، نمی‌توانم بدون اطلاعات بیشتر درباره جزئیات تجربه شما کمک بیشتری ارائه کنم. اگر بتوانید اطلاعات بیشتری در اختیار من قرار دهید، خوشحال می شوم در مورد هر گونه نگرانی یا مشکلی که دارید به شما کمک کنم.

این یک شکل عجیب و غریب از بررسی حملات هرزنامه به مشاغل است و امیدوارم Google بتواند مکانیسم‌های خودکاری برای مقابله با این حملات در آینده ایجاد کند.

جیسون براون نوشت: “گوگل 9 تا از 10 نمایه را غیرفعال کرد، اما بررسی ها همچنان باقی مانده اند. برایم جالب خواهد بود که ببینم چقدر زنده می مانند.” بعداً او گفت: “گوگل 9 بررسی را از حساب های غیرفعال شده حذف کرد.”

این هم یک اسکرین شات:

به نظر می رسد که ارسال کنندگان هرزنامه مروری از ChatGPT و سایر ابزارهای هوش مصنوعی برای ایجاد نظرات جعلی استفاده می کنند. این نظرات در فهرست‌های محلی نمایه کسب‌وکار Google پست می‌شوند و برای کسب‌وکارهای کوچک سردرد ایجاد می‌کنند.

من این را از طریق انجمن جستجوی محلی اما آن را نیز در پست شده است بررسی وب سایت کلاهبرداری اخیرا نیز به طور خلاصه، این یک شکل جدید از حمله مروری است که در آن هرزنامه‌نویس این بررسی‌های جعلی را بر روی مشاغل ارسال می‌کند.