Google باکس پیشگیری از خودکشی را در نتایج جستجو به‌روزرسانی می‌کند


گوگل کادر پیشگیری از خودکشی را در نتایج جستجوی خود با شماره خط تلفن جدید و گزینه پشتیبانی چت به روز کرده است. «در حالی که Google اطلاعات پیشگیری از خودکشی را برای سال‌ها در بالای نتایج جستجوی مرتبط گنجانده است، این خط تلفن جدید برای افرادی که در پریشانی عاطفی هستند و به دنبال حمایت سلامت روان هستند برای دریافت کمک آسان‌تر می‌شود.» توضیح داد.

اکنون در جستجوی دسکتاپ به نظر می رسد:

اکنون در جستجوی تلفن همراه به نظر می رسد:

این چیزی است که در سال 2011 به نظر می رسید:

Google USA خودکشی

Google این کادر را به‌روزرسانی کرد تا شماره خط تلفن جدید بحران سلامت روان، 988 را منعکس کند. خدمات توسط 988 Suicide and Crisis Lifeline، شبکه‌ای از بیش از 200 مرکز تماس ایالتی و محلی با بودجه وزارت بهداشت ایالات متحده و سوء مصرف مواد ارائه می‌شود. و اداره خدمات سلامت روان (SAMHSA).

با توجه به اینکه علاقه جستجو به منابع سلامت روان در سال جاری به بالاترین حد خود رسیده است، 988 یک راه نجات حیاتی برای افراد نیازمند فراهم می کند. دکتر جان دریپر، مدیر اجرایی 988 Suicide and Crisis Lifeline می گوید: «هوپ یک شماره جدید دارد و آن 988 است. “این یک لحظه تاریخی در رویکرد کشور ما به سلامت روان است. وقتی مردم با 988 تماس می گیرند یا پیام می دهند، به مشاوران آموزش دیده متصل می شوند که آنها را می شنوند، حمایت می کنند و آنها را به منابع متصل می کنند. با این انتقال به 988، امیدواریم برای دسترسی به افراد بیشتری که در بحران عاطفی قرار دارند و آنها را به مراقبت وصل می کند.”

گوگل همچنین روندهای جستجو را در طول سال ها به اشتراک گذاشته است:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

بحث انجمن در WebmasterWorld.منبع