«Google برای کسب‌وکار من» شرایط جدیدی برای نام کسب‌وکار شما دارد

اگر یک شکلک به نام کسب‌وکارتان در فهرست «Google برای کسب‌وکار من» قرار داده‌اید، حتماً اخیراً ایمیلی از Google دریافت کرده‌اید، زیرا «Google برای کسب‌وکار من» دیگر این عمل را تحمل نمی‌کند. برای چی ؟ اگر ایموجی به نام کسب و کار خود دارید چه باید بکنید؟ ما در چند کلمه برای شما توضیح می دهیم.

فعال گوگل

Google My Business، چیست؟

بنابراین، اگر قبلاً در فهرست «Google برای کسب‌وکار من» شکلک‌ها یا نویسه‌های خاصی را به نام کسب‌وکار خود اضافه کرده‌اید و هنوز ایمیل معروف Google را دریافت نکرده‌اید، نباید زمان زیادی طول بکشد.

اخیراً گزارش شده است که گوگل دیگر حضور شکلک‌ها و کاراکترهای خاص به نام شرکت‌ها را در فهرست Google My Business آنها تحمل نمی‌کند..

فهرست کسب و کار چیزی است که می توانید با کلیک کردن بر روی نام کسب و کار یا نتایج جستجوی Google در Google Maps مشاهده کنید.

در Google برای کسب و کار من فیش کنید
فهرست «Google برای کسب و کار من» دفتر مرکزی یونسکو در پاریس

چه تغییراتی اعلام می شود؟

Google My Business سرویس گوگل است که به ارجاع شرکت ها در موتور جستجو اختصاص داده شده است.

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم. آنجا میبینمت؟

چرا گوگل ایموجی ها و کاراکترهای خاص را تحمل نمی کند؟ شاید چون آنها را زائد می داند:

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)

قبل از ترک…

اگر این مقاله در قوانین نام تجاری جدید در «Google برای کسب و کار من». شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

میتونی پیدا کنی ici تمام اطلاعات مربوط به فهرست‌های «Google برای کسب‌وکار من»، مواردی که پذیرفته می‌شود و آنچه Google تحمل نمی‌کند.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

با خیال راحت پیش قدم شوید و نام کسب و کار خود را تغییر دهید تا تأثیر منفی بر سئوی شما نداشته باشد. گوگل شرکت هایی را که از دستورالعمل های آن پیروی نمی کنند برجسته نمی کند، بنابراین انتظار چیست؟

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

به طور مشخص، معنای آن این است:

  • دیگر نمی توانید با افزودن یک شکلک دوستانه یا حتی یک کاراکتر خاص، نام کسب و کار خود را شخصی سازی کنید.
  • اگر به هر حال سعی کنید این کار را انجام دهید، ممکن است Google آنچه را که باعث آزارش می‌شود به تنهایی حذف کند.
  • از طریق ایمیل با متنی مانند زیر به شما اطلاع داده می شود:
Google My Business به برخی از حساب‌ها اطلاع می‌دهد که نام صفحه آنها تغییر کرده است
Google My Business به برخی از حساب‌ها اطلاع می‌دهد که نام صفحه آنها تغییر کرده است

این پلتفرم به صاحبان کسب و کار اجازه می دهد تا فایل های اختصاص داده شده به کسب و کار خود را ایجاد کنند و اطلاعاتی را که می خواهند نمایش دهند و مربوط به کسب و کار خود می دانند را پر کنند.

شما نباید اطلاعات اضافی را در نام کسب و کار خود وارد کنید. عدم رعایت این دستورالعمل ها ممکن است منجر به تعلیق فهرست شما شود.

گوگل

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

منبع

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظر خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت (با کمال میل) به شما پاسخ خواهیم داد.