Google به‌روزرسانی‌های رتبه‌بندی خود را به‌عنوان سیستم اسناد می‌دهد. برچسب زدن الگوریتم های قابل توجه زنده یا بایگانی شده

همچنین دنی سالیوان از گوگل گفت اینها را باید «سیستم‌های» رتبه‌بندی نامید نه «به‌روزرسانی». “در ادامه، هنگام تمایز سیستم‌ها از به‌روزرسانی‌ها، در عبارت خود دقیق‌تر خواهیم بود. بله، ما همچنان مواردی مانند “به‌روزرسانی محتوای مفید” یا “به‌روزرسانی بررسی‌های محصول” را خواهیم داشت، اما در صورت امکان آن‌ها را به این صورت توضیح خواهیم داد. به‌روزرسانی‌های سیستم‌های مربوطه، مانند «سیستم محتوای مفید» و «سیستم بررسی محصول.» دنی نوشت، ما همچنین صفحات راهنمای خود را به‌روزرسانی می‌کنیم تا این تغییر اصطلاحات را در طول زمان منعکس کنیم.

من “گوگل” را جستجو کردم و اکنون فقط 4 صفحه نتیجه را می بینم.

در اینجا فهرستی از سیستم‌ها یا به‌روزرسانی‌های رتبه‌بندی Google است که دیگر استفاده نمی‌شوند یا در سیستم‌های دیگر گنجانده نشده‌اند.

  • زرین پر، زرین بال
  • سیستم رتبه بندی سازگار با موبایل
  • سیستم سرعت صفحه
  • سیستم پاندا
  • سیستم پنگوئن
  • سیستم سایت های امن

دنی سالیوان از گوگل به سوال لیلی ری پاسخ داد راهنمای گوگل وبمستر انجمن ها سوال این بود که “آیا می توان در مورد نحوه بازی سیستم های رتبه بندی مختلف در سیستم اصلی به روز رسانی (یا نه) توضیحاتی دریافت کرد؟ دنی پاسخ داد:

همانطور که صفحه توضیح می دهد، شامل موارد زیر است:

ماری هاینز در توییتر به بررسی برخی از این تغییرات پرداخت، در اینجا نکاتی وجود دارد که فکر می‌کردم جالب بود و او به آنها اشاره کرد:

بنابراین از نظر “سیستم به روز رسانی هسته”، اینطور نیست که ما چنین چیزی داشته باشیم. ما سیستم های اصلی رتبه بندی، سیستم های متعددی داریم که به ما کمک می کنند تا به طور کلی نتایج را تولید کنیم. گاهی اوقات، ما این سیستم های رتبه بندی را به روز می کنیم. وقتی این کار را انجام می دهیم، آن را به عنوان یک به روز رسانی اصلی به اشتراک می گذاریم — سیستم های اصلی به روز می شوند. پست وبلاگ امروز ما همچنین در مورد این صحبت می کند که چرا ما در مورد “سیستم ها” جدا از “به روز رسانی” صحبت خواهیم کرد تا به روشن شدن بهتر چنین مواردی کمک کنیم.