Google در استفاده از هوش مصنوعی و ChatGPT برای ایده‌های برچسب عنوان


جان مولر از گوگل گفت ماستودون استفاده کورکورانه از هوش مصنوعی یا ChatGPT برای تولید برچسب عنوان ایده خوبی نیست. اما او اضافه کرد که اگر ایده‌های شما تمام شده است و نیاز به الهام دارید، می‌توانید از ابزارهایی برای برخی ایده‌ها استفاده کنید.

جان نوشت: «نمی‌دانم که آیا هوش مصنوعی روش درستی برای ساختن عناوین و توضیحات است یا خیر، اما اگر ایده‌های شما تمام شده باشد، و به خصوص اگر صفحاتی را ببینید که در جستجوی عبارت‌های اشتباه هستند، به نظر می‌رسد که راه خوبی برای الهام گرفتن یا امتحان کردن چیزهای جدید است. اگرچه من به شدت از دنبال کردن کورکورانه آن جلوگیری می کنم: شما مخاطبان خود را خیلی بهتر از هر ابزار دیگری می شناسید.”

او اضافه کرد که زمانی که تیمش روی مستندات توسعه SEO کار می‌کردند، زمان زیادی را صرف کار روی عناوین کردند. او گفت: “ایجاد عناوین و توضیحات عالی عالی است. ما (خوب، @lizzi و @methode بیشتر) زمان زیادی را صرف کار روی عناوین و توضیحات خود برای … مستندات سئوی خود در دو سال گذشته کرده ایم، و فکر می کنم این یک تفاوت بزرگ ایجاد کرده است.” او گفت که آنها واقعاً از جنبه رتبه بندی به آن نگاه نمی کردند. “فکر نمی‌کنم کسی از طرف ما به رتبه‌بندی‌ها نگاه کند، اما به نظر می‌رسد صفحات بیشتر برای سوالات مرتبط (اصطلاحات فنی در مقابل افراد واقعی)، ترافیک خوب است، و مهمتر از آن، رتبه‌بندی مفید بودن (شست بالا/پایین) عالی هستند،” او افزود.

من از ChatGPT چند ایده درباره عنوان این داستان پرسیدم، این چیزی است که به من داد:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

کمتر از یک سال پیش، گوگل اعلام کرد که هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی کیفیت کافی ندارند. در چندین سال گذشته، گوگل گفته است که وقتی محتوای تولید شده توسط ماشین یا هوش مصنوعی کیفیت بالایی پیدا می کند، ممکن است چیزی باشد که گوگل در دستورالعمل های وب مستر جستجوی خود اجازه می دهد. فکر نمی کنم گوگل بگوید ما هنوز آنجا هستیم.

با ابزارهایی که می توانند شناسایی محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی، آیا فکر می کنید گوگل نیز ابزارهای خود را برای آن داشته باشد؟ و گوگل می تواند محتوای ترکیب شده هوش مصنوعی را تشخیص دهد، حداقل این چیزی است که گوگل گفته است. همانطور که به آن پرداختیم، بیشتر سئوکاران نگران این نیستند که ChatGPT مشاغل خود را به دست بگیرد.

در هر صورت، من سعی کرده ام از ChatGPT برای برخی موارد استفاده کنم و هرگز از آن استفاده نکرده ام، حداقل هنوز. شاید یک روز – شاید؟

بحث انجمن در ماستودون.منبع