Google دسامبر 2022 به‌روزرسانی هرزنامه پیوند، دستورالعمل‌های EEAT به‌روزرسانی شد، عناصر بصری، داشبورد وضعیت، ایده‌های محتوا و موارد دیگر

این یک هفته شلوغ بود، و من صادقانه فکر می کردم که شروع به کند شدن خواهد کرد، اما اشتباه می کردم. من خیلی اشتباه میکنم گوگل به‌روزرسانی الگوریتم دیگری را راه‌اندازی کرد، به‌روزرسانی هرزنامه پیوند در دسامبر 2022، که در SpamBrain به‌روزرسانی شد. گوگل همچنین به‌روزرسانی بزرگی را برای دستورالعمل‌های رتبه‌بندی کیفیت جستجو منتشر کرد و برای تجربه EAT به EAT اضافه کرد. گوگل گالری عناصر بصری جدیدی را منتشر کرد که در آن نام ویژگی های مختلف جستجوی گوگل را مستند می کند. Google همچنین یک داشبورد وضعیت منتشر کرد تا به ما بگوید آیا جستجوی Google در فهرست‌سازی، خزیدن یا سرویس‌دهی مشکل یا قطعی دارد یا خیر. گوگل در حال آزمایش تکه‌های برجسته است، نه در موقعیت صفر و همچنین این دیدگاه‌ها را به طور گسترده‌تری ارائه می‌کند. Google در حال تعطیل کردن Question Hub است، اما ایده‌های محتوا در کنسول جستجو ممکن است جایگزین آن شود. گوگل گفت هیچ امتیاز یا آستانه محتوای مفیدی وجود ندارد. گوگل گفت محتوا را هر طور که می خواهید بنویسید، می تواند متنوع باشد، فقط برای افراد خود بنویسید. گوگل گفت که صفحه‌بندی که وارد و خارج از ایندکس می‌شود طبیعی است، اما در لبه فهرست‌بندی و کیفیت نیز قرار دارد. گوگل گفت کدهای وضعیت 500/503 برای robots.txt شما در نهایت می تواند منجر به حذف کل سایت شما از گوگل شود. گوگل گفت که خزیدن مجاز نیست بهترین راه برای حذف سایت شما از گوگل نیست. جان مولر از گوگل گفت: استفاده از دامنه های منقضی شده یا تغییر کاربری داده شده، SEO flotsam است. Google Ads چهار صفحه بینش جدید اضافه کرده است. تبلیغات مایکروسافت به تأیید تبلیغ کنندگان مالی در بریتانیا نیاز دارد. Google Business Profiles راهی برای حذف نمایه های کسب و کار اضافه کرد. یک مطالعه نشان می‌دهد که بررسی‌های Google Local Guides طولانی‌تر هستند. همچنین، گوگل تزئینات Chanukah را در این هفته پست کرد، Chanukah این یکشنبه است – یک مورد خوب داشته باشید! و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.

حامی: Wix – من فقط کاری که آنها با سئو انجام می دهند را دوست دارم مرکز محتوای سئوی Wix به پادکست SERPsUp، چه رسد به تمام ویژگی های جدید SEO که آنها به پلتفرم Wix اضافه کردند.

جستجوی موضوعات بحث:

حتماً در فید ویدیوی ما مشترک شوید یا مستقیماً در iTunes مشترک شوید، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود از این به روز رسانی ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید:


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مشترک شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مشترک شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ مناسب نظر دهید و موفق باشید!منبع