Google دسامبر 2022 به‌روزرسانی هرزنامه پیوند با استفاده از هوش مصنوعی SpamBrain منتشر شد

Mozcast:

گوگل بعداً توضیح داد که این اولین بار است که گوگل از SpamBrain برای شناسایی هرزنامه لینک استفاده می کند:

بله، یکی از مشتریان من در جایگاه 0 (قطعه ویژه) برای حدود 10 کشور هدف برای کلمه کلیدی اصلی هدف ما قرار داشت. اما، امروز او در موقعیت 2 / 3 است

شما نیازی به رد کردن پیوندهای هرزنامه تصادفی مانند آن ندارید.

– جان مولر بیشتر اینجا نیست 🐀 (@JohnMu) 15 دسامبر 2022

زمان بندی عالی نیست؟

نتوانستند تا ژانویه صبر کنند؟! 😭

– شان 😎 (@ShaunEls) 14 دسامبر 2022

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

به نظر می رسد:

سمروش:

عرضه به‌روزرسانی تا دو هفته طول می‌کشد و یک هفته پس از آغاز به‌روزرسانی محتوای مفید در دسامبر 2022 توسط Google، که هنوز منتشر نشده است، عرضه شد. به‌روزرسانی قبلی هرزنامه پیوند در ژوئیه 2021 به عنوان FYI بود.

اطلاعات سریع به‌روزرسانی هرزنامه Google Link دسامبر 2022

در اینجا چیزی است که ابزارهای ردیابی خودکار نشان می دهند و بسیاری از آنها تغییرات بزرگی را نشان نمی دهند – اما من فکر می کنم RankRanger نشانه های اولیه چیزی بزرگ را نشان می دهد.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

گوگل گفته است تا زمانی که خودتان آن ها را نسازید، لازم نیست نگران سئوی منفی یا لینک های اسپم باشید که به سایت شما اشاره می کنند. بسیاری از سئوکاران این نکته را فراموش می کنند که گوگل لینک را “خنثی” می کند، به این معنی که آنها لینک را حساب نمی کنند. بنابراین لینک به شما آسیبی نمی رساند. مهمتر از آن، به شما کمکی نخواهد کرد. اگر پیوند قبل از این یا سایر به‌روزرسانی‌ها به شما کمک می‌کرد، و اکنون دیگر به رتبه‌بندی شما کمک نمی‌کند، ممکن است این یک جریمه به نظر برسد. فهمیدم؟

منبع

گوگل افزود: “همانطور که ما همیشه تاکید کرده ایم، پیوندهایی که عمدتا برای دستکاری مصنوعی رتبه بندی جستجو به دست می آیند، هرزنامه هستند. الگوریتم ها و اقدامات دستی ما با هدف از بین بردن این پیوندهای غیرطبیعی در مقیاس، و ما به بهبود پوشش خود ادامه خواهیم داد.”

پس تا الان چه چیزی می بینید؟

برای اندازه واقعی کلیک کنید

الگورو:

اما نمی‌توانیم مطمئن باشیم که نتیجه به‌روزرسانی هرزنامه لینک یا به‌روزرسانی محتوای مفید است، زیرا تا 19 به صورت موازی در حال اجرا هستند. pic.twitter.com/OGMvfaJUfT

– مکس پیترز (@maxjpeters) 15 دسامبر 2022