Google راه اندازی می کند + اصلاحات نوار جستجوی موضوع

در ماه ژوئیه گزارش دادیم که گوگل در حال آزمایش یک گزینه جدیدتر و پویاتر برای اصلاح نوار جستجو است که کلمات کلیدی را به فیلترهای بالای نوار جستجو اضافه می کند. سپس گوگل آن ویژگی را در Search On نمایش داد و این هفته، گوگل اکنون این ویژگی را عرضه می کند.

Google گفت که سیستم‌های جستجوی آن به‌طور خودکار موضوعات مرتبط را بر اساس آنچه که ما درباره نحوه جستجوی افراد و تجزیه و تحلیل محتوا در سرتاسر وب درک می‌کنیم، برای شما نمایش می‌دهند. گوگل افزود: “هم موضوعات و هم فیلترها به ترتیبی نشان داده می شوند که سیستم های ما به طور خودکار تعیین می کنند که برای درخواست خاص شما مفیدترین است.”

بحث انجمن در توییتر.

منبع

در این مثال، گوگل گفت اگر به دنبال “ایده های شام” هستید، ممکن است موضوعاتی مانند “سالم” یا “آسان” را مشاهده کنید. با ضربه زدن روی یک موضوع، جستجوی Google آن را به درخواست موجود شما اضافه می کند. گوگل گفت این موضوعات پویا هستند و با ضربه زدن تغییر می کنند و موضوعات بیشتری را برای اضافه کردن در اختیار شما قرار می دهند.

گوگل اعلام کرده است که به زبان انگلیسی/آمریکایی در تلفن همراه “لیست پیمایش آسان از موضوعات مرتبط را در کنار این فیلترها در بالای صفحه نتایج جستجو منتشر می کند تا به شما کمک کند چیز جدیدی در مورد یک موضوع خاص کشف کنید. شما می توانید موضوعاتی را که با علامت + مشخص شده اند اضافه یا حذف کنید تا به سرعت در جستجو بزرگنمایی کنید یا به عقب برگردید.”

Google راه اندازی می کند + اصلاحات نوار جستجوی موضوع

این چیزی است که به نظر میرسد: