Google می‌گوید به‌روزرسانی محتوای مفید و به‌روزرسانی هرزنامه پیوند می‌تواند یک یا دو هفته دیگر طول بکشد.

دنی سالیوان، رابط جستجوی گوگل، در این مورد گفت توییتر روز جمعه بعد از ظهر که تکمیل به‌روزرسانی محتوای مفید دسامبر 2022 و به‌روزرسانی هرزنامه پیوند در دسامبر 2022 ممکن است دو هفته دیگر طول بکشد. او گفت که “احتمالا ظرف دو هفته، شاید فقط یک هفته، به پایان می رسد، اما این تضمینی نیست. زمان بندی ممکن است تغییر کند.”

بنابراین، به طور خلاصه، هنوز در حال انتشار است و ممکن است چند روز دیگر این کار را انجام دهد…

اوایل هفته گذشته، دنی سالیوان به طور ضمنی اشاره کرد که نوساناتی که در 3 تا 5 ژانویه شاهد بودیم مربوط به این به روز رسانی ها بود. او گفت ماستودون سپس، “هر دو به‌روزرسانی به عرضه ادامه می‌دهند. معمولاً این نوع به‌روزرسانی‌ها تا کنون به پایان رسیده‌اند، اما زمانی که به دوره‌های تعطیلات می‌رسیم، انتشار می‌تواند کند یا متوقف شود.”

باید توجه داشته باشم که نوسانات آخر هفته و پچ پچ تا حدودی کمتر از یک آخر هفته معمولی بود.

احتمالا در عرض دو هفته، شاید فقط یک، اما این تضمینی نیست. زمان ممکن است تغییر کند

— Google SearchLiaison (@searchliaison) 6 ژانویه 2023

به عنوان یادآوری، به‌روزرسانی محتوای مفید دسامبر 2022 در 5 دسامبر 2022 آغاز شد و باید سه هفته پیش انجام می‌شد، اما اکنون در هفته پنجم هستیم. و آپدیت هرزنامه لینک دسامبر 2022 در 14 دسامبر 2022 شروع شد و باید تقریباً دو هفته پیش انجام می شد، اما اکنون به هفته شماره چهار می رویم.

این دو به روز رسانی در تاریخ پایان خود به تعویق افتاد زیرا در تعطیلات اجرا شدند. گوگل اعلام کرد با تکمیل آنها در تعطیلات یک مشکل امنیتی وجود دارد. همچنین، ما شاهد چند روز آشفتگی بزرگ قبل از کریسمس بودیم، و سپس اوضاع بسیار آرام شد. حقیقت این است که نوسانات گوگل هنوز بسیار آرامتر از چند هفته قبل است. در 5 آذر نیز شاهد نوساناتی بودیم.

بحث انجمن در توییتر.

منبع

بنابراین اگر به‌روزرسانی‌ها دو هفته دیگر طول بکشد، انتشار به‌روزرسانی محتوای مفید ممکن است هفت هفته کامل طول بکشد و به‌روزرسانی هرزنامه پیوند ممکن است حدود شش هفته طول بکشد تا عرضه شود.

این توییت ها هستند: