Google هنوز به‌روزرسانی محتوای مفید را منتشر نکرده است


ما به تماشای این موضوع ادامه می‌دهیم تا ببینیم آیا این به‌روزرسانی محتوای مفید Google به نوعی در رتبه‌بندی‌ها فرورفته است یا خیر، اما تاکنون، به دلیل این به‌روزرسانی، شاهد تغییرات گسترده رتبه‌بندی مشابه پاندا نبوده‌ایم. بدون ترس، دنی سالیوان دیروز گفت که هنوز انجام نشده است و گوگل به روز خواهد شد این صفحه زمانی که انجام می شود.

دنی نوشت توییتر “به روز رسانی انجام نشده است.” او افزود: “همانطور که توضیح دادیم، این نیز بخشی از یک تلاش مستمر است. ما به اصلاح نحوه عملکرد آن ادامه خواهیم داد. راهنمایی‌هایی که ارائه کرده‌ایم همان چیزی است که سئوکاران و سازندگان باید در نظر داشته باشند.”

او افزود: “به روز رسانی ها لزوما به معنای یک تغییر بزرگ بزرگ نیستند. اگر محتوای خوبی دارید، به طور کلی خوب هستید.” دنی توضیح داد: “کسانی که از مسائل راضی هستند، ممکن است دلایلی وجود داشته باشد که ممکن است نخواهند به طور خاص در مورد تغییر صحبت کنند.”

بنابراین به نظر می رسد که تأثیر آن در مقطعی در آینده احساس می شود، شاید با این عرضه یا شاید در عرضه آینده؟ شاید؟ یا شاید واقعاً سئوکاران همه محتوای شگفت انگیز می نویسند و این به روز رسانی روی آنها یا مشتریانشان تأثیری نخواهد داشت؟

در اینجا اطلاعات بیشتری از دنی سالیوان آورده شده است:

بنابراین ممکن است این کار زمانی انجام شود که این داستان منتشر شود یا شاید در یک هفته یا بیشتر بعد. زمانی که به‌روزرسانی انجام شد، شما را به‌روزرسانی خواهیم کرد.

اما همانطور که قبلاً گفتم، این به روز رسانی، تا کنون، بسیار یک به روز رسانی است.

به عنوان یادآوری، به روز رسانی محتوای مفید در 18 آگوست و به طور رسمی در 25 آگوست آغاز شد.

ما به این موضوع توجه خواهیم کرد و شما را در جریان قرار خواهیم داد، اما من این داستان ها را کمتر از 24 ساعت قبل از این هفته می نویسم زیرا در تعطیلات هستم. بنابراین این احتمال وجود دارد که این داستان منتشر شود و گوگل به تازگی تایید کرده است که به روز رسانی انجام شده است. پس بررسی کنید این صفحه ببینم کی انجام میشه

بحث انجمن در توییتر.

منبع