Google یک خط‌مشی جدید برای هرزنامه به نام سیاست‌های دور زدن دارد

برای اندازه واقعی کلیک کنید

گوگل نوشت:

اگر درگیر اقداماتی می‌شوید که هدف آن دور زدن خط‌مشی‌های هرزنامه یا محتوای ما برای جستجوی Google، تضعیف محدودیت‌های اعمال‌شده بر روی محتوا، یک سایت، یا یک حساب است، یا در غیر این صورت به توزیع محتوایی که حذف شده یا از ظاهر واجد شرایط نیست ادامه دهید، ممکن است موارد لازم را اتخاذ کنیم. اقدامی که می‌تواند شامل محدود کردن یا حذف صلاحیت برای برخی از ویژگی‌های جستجوی ما (به عنوان مثال، داستان‌های برتر، کشف) باشد. دور زدن شامل ایجاد یا استفاده از چندین سایت یا روش‌های دیگری که برای توزیع محتوا یا انجام رفتاری که قبلاً ممنوع بوده است، محدود نمی‌شود.

قبل از:

اینجاست قبل و بعد از اسکرین شات ها

بعد از:

با آن خط مشی جدید دور زدن خط مشی، گوگل نیز تغییراتی در برخی از آنها ایجاد کرد سایر سیاست ها از جمله حذف قانونی و حذف اطلاعات شخصی.

گوگل گفت که شرکت جستجوگر “ممکن است اقدامات مناسبی را انجام دهد که می تواند شامل محدود کردن یا حذف واجد شرایط بودن برای برخی از ویژگی های جستجوی ما (به عنوان مثال، Top Stories، Discover) باشد.” به طور خلاصه، Google یک بار دیگر اقدام یا جریمه‌ای را که در ابتدا انجام می‌داد، به همان روش یا بیشتر از عملکرد یا جریمه اصلی، اعمال می‌کند.

سایر به‌روزرسانی‌های سیاست هرزنامه

گوگل یک خط مشی جدید هرزنامه را برای دور زدن خط مشی ها اضافه کرده است. بخش جدید به گوگل اضافه شد سند سیاست های هرزنامه و اساساً می گوید اگر سعی کنید سیاست های هرزنامه گوگل را دور بزنید، می توانید جریمه شوید. بنابراین به طور خلاصه، اگر حفره‌ای در اطراف یک خط‌مشی پیدا کنید، Google ممکن است علیه سایت یا محتوا یا حساب شما اقدام کند.

بیایید سعی کنیم این را به بخش تقسیم کنیم:

دور زدن سیاست چیست؟

  • این اقدامی است که برای دور زدن هر یک از سیاست‌های هرزنامه یا محتوای Google انجام می‌شود.
  • این اقدامی است که محدودیت‌هایی را که Google بر روی سایت، محتوا یا حساب ایجاد کرده است، تضعیف می‌کند
  • این اقدامی است که راه‌های دیگری را برای توزیع محتوایی که قبلاً به دلیل تخلفات قبلی حذف یا کاهش یافته است، پیدا می‌کند
  • همانطور که گوگل تعریف می کند، دور زدن “شامل ایجاد یا استفاده از چندین سایت یا روش های دیگر برای توزیع محتوا یا انجام رفتاری است که قبلاً ممنوع بوده است، اما محدود به آن نمی شود.”

جریمه دور زدن سیاست ها چیست؟

برای اندازه واقعی کلیک کنید

بحث انجمن در توییتر.

منبع