Google AdSense 0 کلیک ها باگ برای چندین هفته باقی می ماند

موضوعات متعددی در مورد این موضوع وجود دارد، اما موضوع مهم این است موضوع راهنمای Google AdSense که مجموعه ای از موارد این اشکال را مستند می کند. گزارش‌های AdSense ممکن است برای چند روز هیچ کلیک روی تبلیغات را نشان دهند و سپس به‌روزرسانی شوند و بعد از آن شروع به نشان دادن کلیک کنند.

لپ‌تاپ Google Adsense با دست‌های بسته نمی‌تواند کلیک کند

گوگل هنوز این مشکل را تایید نکرده است، اما وقتی صحبت از AdSense به میان می‌آید، گوگل برای شما مناسب است.

این درخواست فروتنانه ما از تیم AdSense است که لطفاً این مشکل شناخته شده را برطرف کنند تا بتوانیم یک بار دیگر با “آرامش خاطر” در وب سایت های خود کار کنیم.

من یکی از آن ناشران هستم، در حال حاضر در انجمن Google AdSense و بقیه وب بحث های کافی وجود دارد، اما هیچ کس نمی داند چه چیزی باعث این امر شده است. بسیاری می گویند که این به دلیل ترافیک نامعتبر است، اما تا آنجا که به پرونده شخصی من مربوط می شود، من هرگز ترافیک نامعتبر نداشته ام و تنظیمات امنیتی مناسب در محل وجود دارد. من هرگز درآمد ترافیک نامعتبر را نیز کسر نکرده ام.

بحث انجمن در راهنمای Google AdSense.منبع

در چند هفته گذشته، ناشران از مشکلی در Google AdSense شکایت کرده‌اند که گزارش می‌دهد تبلیغات Google AdSense آن‌ها هیچ کلیکی دریافت کرده است. این به عنوان باگ 0 کلیک شناخته شده است.

Busterjet کارشناس محصولات Google AdSense نوشت: “من این موضوع را از طریق کانال ارتباطی در دسترس کارشناسان محصول به اطلاع گوگل رساندم، اما تاکنون پاسخی دریافت نکرده ام.”

راماندیپ سینگ شکایت خود را ارسال کرد و نوشت:

از مارس 2023، بسیاری از ناشران به گزارش 0 کلیک ادامه می دهند. مشکل در این انجمن Google AdSense.

در اینجا اسکرین شات هایی از این مشکل وجود دارد:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

این موضوع متفاوت است، هیچ اعلان نقض خط‌مشی در مرکز خط‌مشی وجود ندارد، تبلیغات به طور معمول نشان داده می‌شوند، درآمد تبلیغات CPM در حال شمارش است، اما کلیک یا از حساب‌های AdSense حذف می‌شود یا حساب نمی‌شود. به عبارت دیگر، کلیک‌های تبلیغات AdSense در حساب‌های Publisher اصلاً حساب نمی‌شوند. وقتی هیچ کلیکی وجود ندارد، ناشران نمی توانند چیزی به جز درآمد CPM کسب کنند.

بنابراین اگر در گزارش AdSense خود کلیک صفر می‌بینید و فکر می‌کنید چیزی خاموش است، ممکن است مربوط به این مشکل گزارش‌دهی باشد.

به نظر می رسد که مشکل خود به خود حل می شود و سپس دوباره برمی گردد.

یکی از کارشناسان ارشد انجمن قبلاً گفته است که با Google تماس بگیرد، اما هنوز هیچ پاسخی از طرف تیم Google AdSense وجود ندارد. هیچ کس نمی داند چه اتفاقی می افتد یا چرا AdSense کلیک ها را شمارش نمی کند. هر کس نظر خود را دارد، اما فقط تیم AdSense می تواند آن را برطرف کند.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید