Google Dublin Tenacity Mural

@seanatmos برای کمک به من در مقیاس و اندازه گیری

«سرسختی» قدرت ذهن انسان برای سازگاری و شکوفایی ناملایمات را تجلیل می‌کند و مسیرها و ارتباطات جدیدی را برای شکوفایی انتخاب می‌کند.

این بزرگترین نقاشی است که من تا به حال انجام داده ام و می خواهم به زودی دوباره در این مقیاس کار کنم!

@michelecarey100 برای حمایت مداوم از من به عنوان یک هنرمند و برای عنوان، او به من یادآوری کرد که من سرسخت هستم زمانی که سال گذشته در یک نقطه ضعیف بودم و آن را فراموش نکردم

با تشکر فراوان از:

@experthwcrumlin برای مخلوط کردن رنگ و لوازم

نقاشی دیواری سرسختی در دفتر گوگل دوبلین

این افتخار است که توسط @google به عنوان بخشی از برنامه Artists in Residence @google.air در چنین ساختمان نمادینی سفارش داده شده است – این قطعه در خیابان بارو قابل مشاهده است، بنابراین اگر در حال قدم زدن هستید حتماً آن را بررسی کنید!

او گفت:

نقاشی دیواری با دست در دفاتر مرکزی گوگل در اروپا، خیابان بارو، دوبلین.

@johnielyons برای مستندسازی کار با ویدئو

همچنین، در زیر او به طور فعال روی پروژه در ماه دسامبر کار می کند:

این پست بخشی از ستون جستجوی روزانه عکس روز ما است که در آن عکس های جالب و سرگرم کننده مربوط به صنعت جستجو را پیدا کرده و با خوانندگان خود به اشتراک می گذاریم.

منبع

همه کارکنان گوگل برای کار روی این پروژه با من، و همه کارکنان امنیتی برای داشتن چت و گوش دادن به آهنگ ها با من.

همه گیری جهانی عمیقاً بر آگاهی جمعی جامعه تأثیر گذاشته است. احساساتی که در این تغییرات عمده در جامعه احساس می شود، آثار خود را بر ما گذاشته است، اما زیبایی عمیقی در سرسختی اراده انسان برای استقامت در برابر سختی ها وجود دارد.

این کاوش حرکتی من از پاسخ حس لامسه به احساساتی بود که قبل از همه‌گیری جهانی در حال ظهور بود. این یک احساس پیشگویی از هرج و مرج و از دست دادن کنترل بود.

من می‌خواستم از این به‌عنوان نقطه شروع استفاده کنم و آن را با رنگ‌ها و فرم‌های تند و روشن تضاد کنم، ساختارها و الگوهایی ایجاد کنم که در نهایت بافت‌ها را متعادل می‌کنند تا حس هماهنگی ایجاد کنند.

تشکر فراوان از Gray Area Foundation سانفرانسیسکو @grayareaorg برای سرپرستی و تولید این پروژه با من.

رابین کری، یک هنرمند، در مورد آخرین پروژه نقاشی دیواری خود پستی منتشر کرد که دفتر گوگل در دوبلین با او قراردادی برای کار در آن قرارداد. او این نقاشی دیواری را “تناسیتی” می نامد و عکس ها و جزئیات بیشتری را در آن منتشر کرده است اینستاگرام.

در مورد قطعه:

بافت های نقاشی شده با دست در این قطعه در اصل از یک اثر هنری با عنوان “Spiraling” الهام گرفته شده است که در اوایل مارس 2020 ایجاد شد.