Google Layoffs، DOJ از گوگل، Search Console Content Ideas و Google Optimize Going Away، یاهو بازگشت به جستجو شکایت کرد

همانطور که در هفته گذشته به طور خلاصه اشاره کردم، گوگل هفته گذشته اخراج های گسترده ای را اعلام کرد و من درباره آنچه تاکنون در مورد آن می دانم صحبت می کنم. همچنین گزارش‌هایی وجود دارد که نشان می‌دهد گوگل تبلیغ‌کنندگان را تحت فشار قرار می‌دهد تا از فروشندگان شخص ثالث و نه از کارکنان داخلی خود استفاده کنند. وزارت دادگستری بار دیگر از گوگل شکایت کرد تا تجارت تبلیغاتی خود را از بین ببرد. مایکروسافت درآمد خود را اعلام کرد و نشان داد که چگونه رشد تبلیغات جستجوی Bing به کندی ادامه می‌دهد. بینگ همچنین ممکن است یک به روز رسانی الگوریتم رتبه بندی جستجو داشته باشد. ویژگی بتا ایده‌های محتوای کنسول جستجوی گوگل ممکن است در ماه مارس از بین برود. Google Search Console Insights یک بخش دستاوردها دارد. گوگل یک اشکال را در برخی از زبان‌های ترجیحی در جستجوی Google تأیید کرده است و آن‌ها فهرست‌سازی اول از طریق موبایل را مقصر می‌دانند. گوگل ادز صبح روز دوشنبه دچار اختلال شد که باعث سردردهای شدید شد. Google هیچ اولویتی بین داده‌های ساخت‌یافته متصل و داده‌های ساختاری متصل نشده ندارد. Google عناصر تصویر را حتی زمانی که آن عناصر در عناصر دیگر محصور شده باشند، تجزیه می کند. گوگل پس از 18 ماه مطالعه موردی جدیدی را منتشر کرد، این مورد از Vimeo در مورد SEO ویدیو. گوگل گفت که ایجاد هزاران URL جعلی در یک سایت باعث ایجاد مشکل در سئو نمی شود. Google Business Profiles اکنون از موجودی خودروهای فروش برای نمایندگی‌های ایالات متحده پشتیبانی می‌کند. بینگ در حال آزمایش اسکرول بی نهایت است. گوگل در حال آزمایش دو توجیه در نتایج محلی است. گوگل همچنین در حال آزمایش نشان فروشگاه مورد اعتماد جدید است. Bing یک منوی جدید برای جستجوی تصویر دارد که از یک کشویی استفاده می کند و کاوش و جمع آوری را اضافه می کند. کلمات کلیدی منفی در سطح حساب اکنون در Google Ads در دسترس هستند. Google در 30 سپتامبر Google Optimize را غروب می کند. و به نظر می رسد که جستجوی یاهو ممکن است به جستجو بازگردد – این هیجان انگیز خواهد بود. و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مشترک شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مشترک شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ مناسب نظر دهید و موفق باشید!منبع جستجوی موضوعات بحث:

حامی: خلاصه ویدیویی این هفته توسط حمایت مالی می شود دودا، وب سایت ساز حرفه ای که می توانید خودتان تماس بگیرید.

حتماً در فید ویدیوی ما مشترک شوید یا مستقیماً در iTunes مشترک شوید، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود از این به روز رسانی ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید: