Google Maps افزودن نماهای هوایی، جزئیات بیشتر دوچرخه‌سواری و موارد دیگر


نقشه های گوگل اعلام کرد نماهای هوایی واقعی، اطلاعات مسیر دوچرخه سواری جدید، اعلان های جدید برای اشتراک گذاری موقعیت مکانی شما و موارد دیگر را اضافه می کند.

آریل نماها

گوگل اعلام کرد که در حال افزودن «نماهای هوایی عکاسی از نزدیک به 100 مکان دیدنی مشهور جهان در شهرهایی مانند بارسلونا، لندن، نیویورک، سانفرانسیسکو و توکیو» است. این یک گام به سوی اعلام بازدیدهای همه جانبه ای است که گوگل در Google I/O انجام داد.

در اینجا یک GIF از نماهای هوایی فوتورئالیستی در عمل آمده است:

برای دیدن یک نمای هوایی در هر کجا که در دسترس هستند، یک نقطه عطف را در Google Maps جستجو کنید و به بخش Photos بروید.

جزئیات دوچرخه سواری

Google به زودی اطلاعات مسیر دوچرخه سواری جدیدی را اضافه می کند تا بتوانید مسیرهای دوچرخه را مقایسه کنید و جزئیات دقیق تری درباره دوچرخه سواری خود و موارد دیگر ببینید. گوگل در طول مسیر شما ارتفاع را نشان می دهد، همچنین پیش از موعد می بینید که آیا با ترافیک سنگین ماشین، پله ها یا تپه های شیب دار در مسیر خود مواجه می شوید.

به اشتراک گذاری اعلان های موقعیت مکانی

گوگل همچنین ویژگی اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی خود را بهبود بخشید، جایی که می‌توانید موقعیت مکانی خود را با یک دوست به اشتراک بگذارید. اکنون می توانید یک اعلان برای آدرس خاص تنظیم کنید تا بتوانید زمان ورود دوست خود را ببینید و به سرعت ملاقات کنید. همچنین می توانید یک اعلان تنظیم کنید تا ببینید چه زمانی محل برگزاری را ترک کرده اند.

اعلان‌ها را فقط می‌توان برای افرادی تنظیم کرد که قبلاً انتخاب کرده است مکان خود را با شما به اشتراک بگذارد. فردی که موقعیت مکانی خود را با شما به اشتراک گذاشته است چندین یادآور دریافت می‌کند تا به او اطلاع دهد – از جمله یک اعلان فشار در برنامه Maps و یک ایمیل، همراه با ایمیل‌های تکراری ماهانه. به دلایل حفظ حریم خصوصی می توانید این موارد را خاموش کنید.

نماهای هوایی از مکان‌های دیدنی و اعلان‌های اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی در حال حاضر به صورت جهانی در Google Maps در اندروید و iOS منتشر می‌شوند و اطلاعات مسیر دوچرخه‌سواری در هفته‌های آینده در صدها شهری که مسیرهای دوچرخه‌سواری در آن‌ها در دسترس است، منتشر می‌شود.

بحث انجمن در توییتر.

منبع