Google MUM به اجماع قطعه‌های برجسته، Google Breaks Bad، رتبه‌بندی لرزش، لنز، هرزنامه و موارد دیگر می‌دهد


Google ویژگی‌های جدیدی را در جستجو راه‌اندازی کرد، یکی از ویژگی‌هایی که Google از MUM برای ایجاد اجماع برگزیده‌های ویژه استفاده می‌کند – بسیار جالب است. گوگل همچنین ویژگی های جدیدی را در مورد این نتیجه منتشر کرد و توصیه های محتوایی را در جستجو گسترش داد. جستجوی گوگل در این هفته شکست خورد، واقعاً بد، و باعث ایجاد مشکلات زیادی در نمایه سازی با حذف صفحات از فهرست شد، همه اینها در حدود 24 ساعت برطرف شد. جستجوی گوگل ممکن است آخر هفته گذشته یک به روز رسانی الگوریتم رتبه بندی داشته باشد. جستجوی تصویر گوگل در نهایت از لنز گوگل استفاده می کند. اما کنسول جستجوی گوگل گزارش دهی لنز را انجام نمی دهد و کنسول جستجو نیز چند هفته پیش با گزارش دهی برای Google Discover مشکل داشت. گوگل اکنون عکس‌ها، پست‌ها، ویدئوها و لوگوهای تکراری را به عنوان هرزنامه طبقه‌بندی می‌کند. تبلیغات سرویس محلی Google اکنون مرورها را به عنوان تضمین نشده علامت‌گذاری کرده‌اند. Google اکنون از داده های ساختاری موافق و مخالف پشتیبانی می کند. گوگل گفت که یک noindex در یک خوشه hreflang می تواند باعث شود که کل خوشه بدون ایندکس شود. افراد Google همچنین افزایش می‌پرسند، پرسش‌های متداول حذف می‌شوند و ستاره‌های بازبینی در هنگام خرید کاهش می‌یابند. گوگل گفت رندر پویا توصیه نمی شود، این یک راه حل است و یک راه حل طولانی مدت نیست. گوگل گفته است که از عناوین توصیفی برای فیدهای RSS شما استفاده می کند و در مورد ویژگی فالو کروم از یک فید استفاده می کند. گوگل توضیح داد که مقادیر GTIN باید عددی باشد و پشتیبانی از ویژگی GTIN12 را اضافه کرد که همیشه پشتیبانی می‌شد. گوگل سند بهترین شیوه های رسانه غنی را حذف کرد. ابزار برنامه ریز کلمات کلیدی گوگل اکنون به شما امکان می دهد کلمات کلیدی را در گروه های تبلیغاتی سازماندهی کنید. پیش‌نمایش تصویر جستجوی Google یک ویژگی همپوشانی جدید را راه‌اندازی کرد. گوگل اصلاحات را در تکمیل خودکار دسکتاپ آزمایش می کند. گوگل در حال آزمایش طراحی جدیدی برای لینک های سایت موبایل است. و اگر می‌خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ‌ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.

حامی: خلاصه ویدیویی این هفته توسط حمایت مالی می شود سمروش.

حتماً در فید ویدیوی ما مشترک شوید یا مستقیماً در iTunes مشترک شوید، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود از این به روز رسانی ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید:


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

جستجوی موضوعات بحث:

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مشترک شوید یا از طریق iTunes یا در خواننده RSS مورد علاقه خود مشترک شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ مناسب نظر دهید و موفق باشید!منبع