Google Now می گوید از Canonicals برای محتوای همبسته استفاده نکنید

اما من فکر می کنم گوگل قصد داشت آن یادداشت های انتشار را به آن پیوند دهد این صفحه جایی که Google این بخش را در مورد محتوای سندیکایی اضافه کرد:

عنصر پیوند متعارف برای کسانی که مایلند از تکرار توسط شرکای سندیکا اجتناب کنند، توصیه نمی شود، زیرا صفحات اغلب بسیار متفاوت هستند. موثرترین راه حل این است که شرکای محتوای شما را مسدود کنند. برای اطلاعات بیشتر، ببینید از تکرار مقاله در Google News خودداری کنید، که همچنین توصیه هایی در مورد مسدود کردن محتوای سندیکایی از جستجوی Google دارد.

“برای مدیریت محتوای اشتراکی. اگر محتوای خود را برای انتشار در دامنه های دیگر به اشتراک می گذارید، ممکن است بخواهید یک URL خاص در نتایج جستجو ظاهر شود.”

اما گوگل بخش کاملی را در مورد عدم استفاده از برچسب متعارف برای محتوای سندیکایی اضافه کرد. بیشتر در مورد آن در زیر

من معتقدم که صفحه “آخرین به روز رسانی اسناد” به آدرس اینترنتی اشتباهی پیوند داده شده است. جونو درست متوجه شد Google اکنون توصیه می‌کند از rel canonical برای محتوای سندیکایی در شرکا استفاده نکنید. آنها می گویند برای جلوگیری از نمایه سازی… و آن convo احتمالا به خوبی با synd پیش نمی رود. شرکا 🙂 https://t.co/nySZHUcoqE

– گلن گیب (@glenngabe) 3 مه 2023

سپس گوگل این خط را به روز کرد تا بخواند:

پیش از این، گوگل به شما توصیه کرده بود که از برچسب متعارف برای محتوای سندیکایی استفاده کنید. من حدس می زنم که دیگر اینطور نیست. ما شاهد بودیم که گوگل با نادیده گرفتن برچسب متعارف در محتوای سندیکایی، حتی در مواردی که بهترین رویکرد تلقی می‌شد، مشکلاتی داشت.

اگر مقایسه کنید صفحه زنده به صفحه آرشیو شده خواهید دید که گوگل این خط را حذف کرده است:

بحث انجمن در توییتر.

منبع

که توسط جونو آلدرسون مشاهده شد: