IndexNow در حال رشد است – آیا باید توجه کنید؟

حالا اگر آن سایت ها از IndexNow استفاده نمی کردند، این مقدار بیشتر و کمتر می شد؟ من شک دارم که تفاوت بزرگی ببینیم، اما به نظر می رسد که سایت ها و ناشران بیشتری از IndexNow استفاده می کنند.

پروتکل IndexNow مایکروسافت در حال رشد است و شرکت جستجوگر به سرمایه گذاری روی آن ادامه می دهد، علیرغم اینکه گوگل هنوز آن را قبول نکرده است. مایکروسافت گفت بیش از 16 میلیون وب سایت روزانه بیش از 1.2 میلیارد URL را در IndexNow API منتشر می کنند. این محتوای زیادی است که به IndexNow منتقل می شود.

چیزی که من پیدا کردم جالب تر، به عنوان نوشتم در Search Engine Land، IndexNow به 7٪ از همه URL های جدید کلیک شده در نتایج جستجوی وب در Microsoft Bing نسبت داده می شود. به نظر می رسد مقدار زیادی، درصد نسبتاً زیادی از URL ها.

بحث انجمن در توییتر.

منبع

حقیقت این است که استفاده از IndexNow بسیار آسان است – پس چرا آن را به سایت خود اضافه نکنید. وردپرس روش های زیادی برای اضافه کردن سریع آن به سایت شما دارد. بسیاری از پلتفرم های CMS روش های آسانی برای اضافه کردن آن دارند. CloudFlare به شما امکان می دهد با کلیک یک دکمه آن را روشن کنید. به علاوه، هر توسعه دهنده ای احتمالاً می تواند ظرف چند دقیقه آن را به CMS خود اضافه کند. پس چرا آن را قبول نمی کنید؟