Jaimie Clark On Google Product Reviews به روز رسانی و Jon Clark در مورد SEO برای استارتاپ ها

بحث انجمن در یوتیوب.منبع شما می توانید در کانال یوتیوب ما مشترک شوید اینجا کلیک کنید بنابراین وبلاگ بعدی را که در آن مصاحبه می کنم را از دست ندهید. من مجموعه خوبی از مصاحبه‌های برنامه‌ریزی‌شده با SEO و SEMS دارم، که نمی‌خواهید بسیاری از آنها را از دست بدهید – و قول می‌دهم که به مرور زمان این وبلاگ‌ها را بهتر کنم. اگر مایل به مصاحبه هستید، لطفا این فرم را با مشخصات خود پر کنید.

در قسمت پنجم، با جیمی کلارک درباره به‌روزرسانی بررسی‌های محصول Google صحبت کردم، زیرا او در طول به‌روزرسانی بررسی‌های محصول در Wirecutter کار می‌کرد. و او گفت که این به روز رسانی مدت زیادی در راه است و از دیدن آن خوشحال شد و توضیح داد که چرا چنین است. او گفت که گوگل در از بین بردن جعلی ها خوب است. این به‌روزرسانی Google کمک بزرگی به Wirecutter کرد و زمان‌بندی عالی بود.

جون توضیح داد که چرا گوگل باید این کار را انجام دهد زیرا کاربران فقط می خواهند به آنها گفته شود که چه می خواهند.

و سپس مصاحبه را در مورد اینکه دو زوج SEO که در خانه در یک خانه کار می کنند چگونه است به پایان رساندیم. آن‌ها می‌توانند ایده‌های سئو را از یکدیگر منصرف کنند، که جیمی گفت که عالی است. جون گفت که مشتریانش از خرد جیمی سود می برند و جیمی هم همین را گفت، وایرکاتر نیز از آن بهره برد. آنها در مورد مزایای کار با هم و در خانه از نظر حرفه ای و کاری بسیار صحبت کردند.

سپس در مورد انجام سئو برای استارت آپ ها صحبت کردیم و جون در مورد آن صحبت های زیادی کرد. جون گفت که استارت آپ ها بسیار سریع و سریع در حال رشد هستند و او به آن علاقه دارد. او از دیدن اینکه چگونه سئو می تواند به تامین مالی سرمایه گذار کمک کند شگفت زده شد. او تفاوت های زیادی بین کار با استارت آپ ها با شرکت های بزرگ را توضیح داد – شما فقط می توانید با تشریفات اداری کمتر سریع تر حرکت کنید. سئو گاهی اوقات با استارت آپ ها سرگرم کننده تر است. او به چند پرچم قرمز با همکاری با استارت آپ ها اشاره کرد. استارت‌آپ‌ها باید استخدام شوند، اگر استارت‌آپ استخدام نمی‌کند، ممکن است غیرعادی باشد.

او همان اصول را در کار خود در Centerfield به کار می برد و این اصول تنها راه برای موفقیت طولانی مدت سئو هستند.

ما همچنین در مورد دعواهای داخلی در مورد سرمایه گذاری در چنین محتوا و بررسی های شگفت انگیزی صحبت کردیم، اما گوگل برای چندین سال سایت های با کیفیت پایین تر را رتبه بندی می کند. اما پس از آن یک روز، با به روز رسانی این بررسی های محصول، در نهایت به نتیجه بزرگی رسید. اما مبارزه با آن مبارزه قبل از این به‌روزرسانی نمی‌توانست آسان باشد.

جیمی و جان کلارک برای بازدید آمدند و همه ما درباره سئو و موارد دیگر صحبت کردیم. جیمی کلارک معاون SEO در Centerfield است، او قبلاً رئیس SEO در Wirecutter، یک شرکت نیویورک تایمز بود. جان کلارک شرکت خودش را اداره می کند، رسانه های ترافیکی متحرک و قبلا در برخی از شرکت های بزرگ سئوکار بود. در قسمت اول، جیمی را در مقابل جان در یک چالش سئو پین کردم – حدس بزنید چه کسی برنده شد… سپس در قسمت دوم، در مورد مسیرهای شغلی جیمی و جان کلارک صحبت کردیم، در قسمت سوم در مورد حرفه حرفه ای جیمی کلارک و رشد تا عنوان صحبت می کنیم. معاون سئو در یک شرکت بزرگ. سپس در قسمت چهارم، با جان در مورد ساخت یک آژانس سئو صحبت کردیم.