Jeremy Meindl در Churn and Burn SEO & No Linking Back-Linking

در بخش اول، ما در مورد جرمی مایندل، یاد گرفتیم که چرا او دوست دارد خط را در سئو پیش ببرد و چگونه با هیچ یک از تلاش های هرزنامه سئوی خود گرفتار نشد. در قسمت دوم بیشتر در مورد آن صحبت می کنیم، به طور خاص، او می گوید گاهی اوقات با گوگل آنچه قدیمی است دوباره جدید است. گاهی اوقات او فقط برای سرگرمی تا حد ممکن فشار می آورد.

بحث انجمن در یوتیوب.منبع

می توانید با جستجوی او در مورد جرمی مایندل بیشتر بدانید.

سپس او به سمت بک لینک بدون پیوند رفت، که اساساً شخصیت‌هایی را در وب ایجاد می‌کند و سپس مشاهده می‌کند که آن نویسنده، نویسنده جعلی، چقدر بر جستجو تأثیر گذاشته است. بنابراین شما یک فرد جعلی را در سراسر سایت، با پروفایل های لینکدین، فیس بوک، و غیره می سازید. سپس آنها فقط با قرار دادن URL ها و لینک ها، بدون اینکه آنها یک هایپرلینک باشند، آن را دریافت کردند. بنابراین آنها لینک ها را بدون href رها می کردند تا آن را به یک پیوند تبدیل کنند. بنابراین آنها از جعبه‌های جستجوی افراد استفاده می‌کردند و آدرس‌های اینترنتی و نام‌های دامنه را در آنجا تزریق می‌کردند و گوگل را تغذیه می‌کردند. این نمونه دیگری از بازگرداندن قدیم به عنوان جدید است، بنابراین برای من شوکه کننده بود که شنیدم این هنوز طبق گفته جرمی کار می کند.

او همچنین در مورد مشکلات تغییر مسیر گوگل با برخی از 302 ها و استفاده از آن ها، به ویژه با یوتیوب صحبت کرد.

او گفت که شفافیت با مشتریانش بسیار مهم است و گاهی اوقات او مشتریان را تشویق می کند تا اقدامات مخاطره آمیزتر اما به روشی ایمن تر انجام دهند. او توضیح داد که می توانید از سایت های شخص ثالث استفاده کنید و به سایت خود دست نزنید یا به خطر نیفتید. مد قدیمی استراتژی سئو را به چالش می کشد و می سوزاند.

اما او از همان حساب‌های Google در سایت‌های مشتری یا سایت‌های خودش استفاده نمی‌کند. او گفت که او با آن بسیار امن است.

جرمی گفت که صحبت های او در مورد این موضوع به صورت عمومی ممکن است منجر به ضربه زدن به سایت او شود و به نظر می رسد که از این احتمال هیجان زده شده است، که جالب است.

جرمی مایندل

شما می توانید در کانال یوتیوب ما مشترک شوید اینجا کلیک کنید بنابراین وبلاگ بعدی را که در آن مصاحبه می کنم را از دست ندهید. من مجموعه خوبی از مصاحبه‌های برنامه‌ریزی‌شده با SEO و SEMS دارم، که نمی‌خواهید بسیاری از آنها را از دست بدهید – و قول می‌دهم که به مرور زمان به بهبود این وبلاگ‌ها ادامه دهم. اگر مایل به مصاحبه هستید، لطفا این فرم را با مشخصات خود پر کنید.