Mastodon و بهبود زبان فراگیر • Yoast

ماستودون بخشی از است فدیورس (ترکیبی از کلمات فدرال شده و کائنات). برخلاف توییتر، این یک شبکه غیرمتمرکز از جوامع و پلتفرم‌ها است که توسط نرم‌افزار ارتباطی منبع باز پشتیبانی می‌شود. این یک جایگزین برای متمرکز رسانه های اجتماعی، به کاربران اجازه می دهد تا کنترل بیشتری بر روی شبکه های اجتماعی خود داشته باشند حریم خصوصی و داده ها. همچنین گزینه های بیشتری را برای افراد برای پیوستن به جوامع بر اساس منافع و ارزش های مشترک فراهم می کند.

معرفی یکپارچه سازی Mastodon با Yoast SEO 20.1

پس از معرفی موفقیت آمیز رابط تنظیمات جدید در Yoast SEO 20.0، اخبار هیجان انگیزتری داریم! ما با Mastodon، شبکه اجتماعی غیرمتمرکز و منبع باز یکپارچگی ایجاد کرده ایم. کاربران Yoast SEO Premium اکنون می توانند پیوند را در نمایه Mastodon خود با این ادغام تأیید کنند. ما همچنین نمایه شما را به داده های ساختاری که برای سایت شما تولید می کنیم اضافه می کنیم. به علاوه، ما در حال بهبود تجزیه و تحلیل زبان فراگیر خود در Yoast SEO 20.1 هستیم.

Mastodon در حال برداشتن بخار است

داده های ساختار یافته Schema برای Mastodon به طور خودکار کار می کند. پس از افزودن نمایه Mastodon خود در تنظیمات Yoast SEO، آن پیوند را به نمودار داده های ساختاری که برای سایت شما تولید می کنیم اضافه می کنیم. ما از همان استفاده می کنیم sameAs لینک برای پلتفرم های دیگر این امر باعث می شود موتورهای جستجو به راحتی همه پلتفرم های دیگری را که در آنها فعال هستید شناسایی کنند.

علاوه بر ادغام Mastodon، ما یک ادغام برای افزونه محبوب Easy Digital Downloads (EDD) وردپرس اضافه کرده ایم. ما خروجی طرحواره Easy Digital Download را برای این ادغام بهبود دادیم و آن را به نمودار طرحواره Yoast SEO گره زدیم. این ترکیب را بسیار قوی تر می کند. می توانید آن را در بخش Integrations Yoast SEO فعال کنید.

افزونه‌های بیشتر با Yoast SEO Schema API ادغام می‌شوند

بهبود تجزیه و تحلیل زبان فراگیر

از زمان تصاحب توییتر توسط ایلان ماسک، بسیاری از مردم به جایگزین محبوب منبع باز، Mastodon، نقل مکان کرده اند.

ادغام به کاربران اجازه می دهد تا پیوندهای موجود در نمایه Mastodon خود را به سرعت و به راحتی تأیید کنند. به سادگی یکپارچه سازی Mastodon را روشن کنید، URL نمایه خود را در Yoast SEO اضافه کنید و یک لینک به سایت خود در خود Mastodon اضافه کنید. پس از آن، صفحه Mastodon خود را بازخوانی کنید، که باید یک پیوند تأیید شده سبز در نمایه شما نشان دهد.

لینک نمایه Mastodon خود را در بخش نمایندگی سایت Yoast SEO وارد کنید

این ادغام بخشی از تعهد مستمر ما به ایجاد و توزیع محتوا تا حد امکان یکپارچه برای کاربرانمان است. ارزش‌های ما با تمرکز ماستودون بر روی وب باز، حریم خصوصی کاربر، آزادی بیان و ایجاد جامعه همسو هستند. بنابراین ما هیجان زده هستیم که این ادغام را به کاربران خود ارائه دهیم. الآن امتحانش کن!

همچنین، یکپارچه سازی Easy Digital Downloads

پس از انتشار اولین قطعه از پازل، ما هیجان زده هستیم که به زودی موارد بیشتری را به شما ارائه دهیم. اما در حال حاضر، ما Yoast SEO 20.1 را با یکپارچه سازی جدید Mastodon و بهبودهایی در تجزیه و تحلیل زبان فراگیر معرفی می کنیم.

ادوین یک متخصص محتوای استراتژیک است. او قبل از پیوستن به Yoast، سال‌ها مهارت خود را در مجله طراحی وب پیشرو هلند گذراند.

آواتار ادوین تونن

در ادامه!

 • WordCamp Cebu 2023

  رویداد

  WordCamp Cebu 2023

  11 فوریه 2023

  تیم Yoast شرکت می کند، سازماندهی می کند، صحبت می کند، حمایت مالی می کند، داوطلب می شود، Yoast Booth WordCamp Cebu 2023، روی آن کلیک کنید تا ببینید آیا ما آنجا خواهیم بود، چه کسی آنجا خواهد بود و بیشتر!

  ببینید کجا می توانید ما را در ادامه پیدا کنید »

 • وبینار خبری Yoast SEO – 28 فوریه 2023

  وبینار سئو

  وبینار خبری Yoast SEO – 28 فوریه 2023

  28 فوریه 2023

  رئیس سئوی ما، جونو آلدرسون، شما را در مورد هر اتفاقی که در دنیای سئو و وردپرس رخ می‌دهد، به‌روز نگه می‌دارد.

  همه وبینارهای Yoast SEO »منبع

ادغام Mastodon در Yoast SEO Premium دو کار را انجام می دهد:

 1. این به شما کمک می کند پیوند سایت خود را در نمایه Mastodon خود تأیید کنید
 2. نمایه Mastodon شما را به آن اضافه می کند sameAs داده های ساختاری که ما برای سایت شما تولید می کنیم

به روز رسانی مبارک!