TweetDeck به زودی پرداخت خواهد شد: شرایط اینجاست

و در نهایت، TweetDeck ارائه می دهد قابلیت “Video Docking”.. این ویژگی به کاربران اجازه می دهد در حین انجام سایر وظایف در برنامه، یک ویدیو تماشا کنید. این بدان معناست که می‌توانید در حین پخش ویدیو به استفاده از TweetDeck ادامه دهید، که باعث بهبود کارایی و بهره‌وری در هنگام مصرف محتوای ویدیویی می‌شود.

سپس گزینه جدیدی برای معرفی شد ستون های TweetDeck را سازماندهی کنید. کاربران می‌توانند ستون‌های خود را بر اساس «تویت‌های برتر» یا «آخرین توییت‌ها» مرتب کنند. این به آنها این امکان را می دهد نمایش فید خود را بر اساس ترجیحات خود سفارشی کنید و فقط مرتبط ترین یا جدیدترین توییت ها را ببینید.

اول از همه، برنامه از یک کل سود می برد ویرایشگر جدید توییت به روز رسانی. این ویرایشگر شامل تمام ویژگی‌های توییت (افزودن GIF، نظرسنجی و غیره) است. همچنین امکان پذیر است آن توییت ها را از قبل برنامه ریزی کنید، مدیریت محتوا در توییتر را آسان تر می کند.

قبل از ترک…

آیا شما یک کاربر معمولی TweetDeck هستید؟ پس این مقاله باید به شما علاقه مند باشد! آیا می دانستید که دسترسی به این ابزار به زودی قابل شارژ می شود؟ نترسید، ما همه چیز را در این مقاله توضیح می دهیم!

TweetDeck، برای چیست؟

برای هرگونه سوال در رابطه با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظرات خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت به شما (با کمال میل) پاسخ خواهیم داد.

اگر این مقاله در TweetDeck و تکامل آن به سمت دسترسی پولی شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

اما تغییر اصلی این اطلاعیه توسط توییتر این واقعیت است که TweetDeck به ابزاری تبدیل خواهد شد که فقط برای اعضای Twitter Blue محفوظ است، برنامه اشتراک پولی پلتفرم.

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم.

TweetDeck بسیاری از ویژگی های پیشرفته را ارائه می دهد، از جمله توانایی:

  • جریان های متعدد توییت ها را در زمان واقعی مشاهده کنید
  • توییت ها را از قبل برنامه ریزی کنید، لیست های سفارشی ایجاد کنید
  • هشتگ های خاص را دنبال کنید، توییت ها را با کلمات کلیدی فیلتر کنید
  • مدیریت اعلان ها
  • نظارت بر فعالیت در چندین حساب به طور همزمان

منبع

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)


منبع

تغییرات کوچک دیگری نیز در برنامه ایجاد شده است. اگر می‌خواهید جزئیات آن‌ها را بررسی کنید، می‌توانید روی لینک منبع در پایین این مقاله کلیک کنید.

انحصاری که به مشترکین توییتر آبی داده شده است

به عنوان یادآوری، Twitter Blue یک اشتراک پولی است که به گواهینامه در پلتفرم و برخی مزایای دیگر دسترسی دارد. قیمت آن در فرانسه؟ بستگی به دستگاه شما دارد:

شرایط iOS (ماهانه) وب (ماهانه) اندروید (ماهانه) iOS (سالانه) وب (سالانه) اندروید (سالانه)
جایزه 11 € 9.60 € 11 € 114,99 € 100،80 € 114,99 €

این یک ابزار بسیار محبوب برای کاربران سنگین توییتر، زیرا مدیریت و نظارت بر چندین حساب توییتر را به روشی کارآمد و سازمان یافته آسان می کند.

یکی دیگر از بهبودها مربوط به فیلترهای جستجوی پیشرفته کاربران TweetDeck از فیلترهای جستجوی قدرتمندتری بهره مند خواهند شد که به آنها امکان می دهد با استفاده از معیارهای پیشرفته توییت های خاصی را پیدا کنند.

TweetDeck یک است اپلیکیشن مدیریت شبکه های اجتماعی توسعه یافته توسط توییتر این به کاربران اجازه می دهد تا چندین حساب توییتر را از طریق یک رابط متمرکز نظارت و مدیریت کنند.

پس از تمدید مدت زمان اصلاح توییت ها پس از انتشار، شاید ایده جدیدی از شبکه اجتماعی برای حذف اشتراک بسته پریمیوم آن باشد که از زمان ظهور تا کنون موفقیت چندانی نداشته است… اعمال این تغییر باید طول بکشد. ماه آینده.

اما دسترسی آن به زودی ممکن است محدود شود…

تغییرات اعلام شده توسط توییتر در مورد TweetDeck

اخبار