Yoast SEO 20.10 بخش پشتیبانی/پرسش متداول جدید را به ارمغان می آورد • Yoast

ادوین یک متخصص محتوای استراتژیک است. او قبل از پیوستن به Yoast، سال‌ها مهارت خود را در مجله طراحی وب پیشرو هلند گذراند.

آواتار ادوین توننمنبع

اگر در Yoast SEO Premium مشترک شوید، گزینه ای برای تماس فوری با تیم پشتیبانی ما پیدا خواهید کرد. با ثبت نام در Yoast SEO Premium، پشتیبانی نامحدود 24/7 پریمیوم را باز کنید و سئوی خود را به ارتفاعات جدیدی ببرید!

Yoast SEO 20.10 بخش پشتیبانی جدیدی را معرفی می کند

رفع و بهبود

به عنوان مثال، ما فهرست عناصر HTML را که از تجزیه و تحلیل محتوا حذف شده‌اند، گسترش داده‌ایم تا اطمینان حاصل کنیم که این عناصر بر امتیازات تأثیر نمی‌گذارند. علاوه بر این، ما پردازش HTML قوی تری را برای آن معرفی کرده ایم لینک های رقابتی، عبارت کلیدی در مقدمه، عبارت کلیدی تصویر، و تصاویر ارزیابی ها در نهایت، می توانید یک گزینه جدید در تنظیمات بهینه سازی خزیدن پیدا کنید. این مورد جدید به شما امکان می دهد خزیدن AdsBot را در صورت فعال شدن مسدود کنید.

اکنون می‌توانید Google AdsBot را از خزیدن مسدود کنید – اگر از Google Ads استفاده نمی‌کنید، یعنی

اکنون به Yoast SEO 20.10 به روز رسانی کنید

در Yoast SEO 20.10، ما باگ های متعددی را که ممکن است باعث ایجاد چند سکسکه در طول مسیر شده باشند، برطرف کرده ایم. ایجاد پایه های پایدار برای موفقیت شما بسیار مهم است و ما متعهد هستیم که تجربه ای درجه یک و بدون اشکال را برای شما فراهم کنیم. البته، ما چند پیشرفت جالب نیز به محصول خود اضافه کرده ایم.

آخرین نسخه Yoast SEO صفحه پشتیبانی جدیدی را ارائه می دهد. در اینجا، گزینه‌هایی برای دریافت سریع پاسخ همه سؤالات خود را پیدا خواهید کرد. چه یک مبتدی یا یک حرفه ای با تجربه باشید، منابع زیادی را در سایت ما پیدا خواهید کرد تا شما را از طریق پیچیدگی های بهینه سازی سئو راهنمایی کند.

در Yoast، ما برای کاربران خود ارزش عمیقی قائل هستیم و اهمیت پشتیبانی قابل اعتماد و پاسخگو را درک می کنیم. با Yoast SEO 20.10، دسترسی به کمک های مورد نیاز را برای شما آسان کرده ایم و به شما این امکان را می دهیم که وب سایت خود را بهینه کنید و با اطمینان به نتایج برجسته برسید.

امروز به Yoast SEO 20.10 ارتقا دهید و ثبات به روز شده و پیشرفت های دقیق را تجربه کنید. ما از بازخورد شما قدردانی می کنیم و مطمئن هستیم که این نسخه آرامش خاطر و افزایش قابلیت های بهینه سازی را برای شما به ارمغان می آورد. بیایید اهداف سئوی شما را با هم به ارتفاعات جدیدی برسانیم و همچنان به اصلاح و کامل کردن Yoast SEO ادامه می دهیم.